#środazrecenzją - czyli polecamy innych

#środazrecenzją - czyli polecamy innych

 (2)    0

  Książki dla dzieciWydawnictwo Literatura  

Jeśli szukacie rzetelnych i ciekawych recenzji, testów książek oraz zabawek i gier dla dzieci, to zapraszamy do jednego z naszych ulubionych blogów, czyli:

 

Coverbaby

 

 

Dziś zacytujemy jedną z recenzji książkowych:

MALI BOHATEROWIE” Barbara Gawryluk wyd. Literatura


Siedem wyjątkowych historii o małych bohaterach. Wyjątkowych, bo każda z nich wydarzyła się naprawdę w różnych zakątkach Polski. Wyjątkowych, bo o wyjątkowych dzieciakach, które uratowały komuś życie.

Dzieci, o których pisze Barbara Gawryluk są niezwykle odważne, potrafią udzielić pierwszej pomocy i wezwać pomoc. Wiedzą, że na zajęciach z ratownictwa medycznego warto uważać i na pamięć znają numer alarmowy 112.

Są tutaj siostry – Iza i Nikola – które ratują życie kierowcy skutera, jest Przemek, który uratował topiącego się chłopaka, jest siedmioletnia Karolina, która wezwała pomoc do chorej mamy i Damian, który wykazał się prawdziwym bohaterstwem podczas pożaru w domu. Te historie uświadamiają, jak ważne są rozmowy z dziećmi. O wszystkim. Jak ważne jest, aby nauczyć dzieci jak najwcześniej, jak poradzić sobie w awaryjnych sytuacjach. Każda opowieść sprawia, że oczy mam mokre, a głos się łamie, a młody jest pełen podziwu i chce naśladować małych bohaterów."

 

O wielu innych dostępnych u nas książkach dla dzieci (m.in. "Nigdy tego nie zapomnę" Wyd.Literatura, serii książek Alaina Gree, "Zwierzęta lekarze" wyd.Esteri; "Reksio-dobranocka wszechczasów" wyd.Papilon) przeczytacie na przykład w tym artykule:

http://www.coverbaby.pl/ksiazki-ktore-pokocha-kazdy-przedszkolak-naucza-literek-zabawia-pomoga-zasnac/


albo tutaj:

http://www.coverbaby.pl/chopin-zly-kocurek-ksiazki-dla-milosniczek-koni-cos-dla-najmlodszych-powrot-opowiesci-twojego-dziecinstwa/


We wpisach na blogu Coverbaby znajdziecie też zawsze

  • dużo zdjęć ze środka książek
  • dokładne opisy gier dla dzieci i planszówek.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Pani Minister

 (2)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Zostaw komentarz