Nauka przez zabawę czyli puzzle czuczu dla dzieci

Nauka przez zabawę czyli puzzle czuczu dla dzieci

 (1)    0

  pomysły Ministra

Nauka przez zabawę, czyli puzzle Czuczu dla dzieci

Czy nauka przez zabawę jest możliwa? Oczywiście! I to jedna z najskuteczniejszych metod nauki. Dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji puzzli czuczu dla dzieci, które nie tylko bawią, ale także uczą.

Puzzle Mapa Polski

Czy wiecie, kto straszy na zamku w Janowcu? Gdzie są Żółwiowe Błota? Jak wygląda zalipiańska chata? Dokąd wybrać się na spływ kajakowy? Ułóżcie puzzle i przekonajcie się, że w każdym zakątku Polski czeka na Was fascynująca przygoda. Dzięki puzzlom czuczu w każdym dziecku obudzi się mały odkrywca, a dorośli znajdą inspirację do wspólnych wycieczek. To świetna zabawa, która może przerodzić się w pasję odkrywania i poszukiwania nowych, nieodkrytych dotąd miejsce w Polsce.

Zestaw zawiera 84 elementy i przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Mapa Polski

Puf Puf Cyferki

Puf! Puf! Cyferkowy pociąg odjeżdża z peronu! Uwaga, odjazd! W wyjątkowym, długim na 130 cm pociągu, każdy wesoły zwierz ma swoje miejsce. Aby jednak podróż mogła się rozpocząć, trzeba dobrze policzyć pasażerów i dopasować wagony. Gdzie usiądą harcujące króliki, a gdzie skoczne żabki? Puzzle Puf Puf Cyferki, oprócz nauki liczenia, to świetne ćwiczenie zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo – ruchowej.

Zestaw puzzli czuczu przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Puf Puf Cyferki

Moje pierwsze Memory

Połączcie w pary roześmiane perliczki, skoczne żabki, puszyste owieczki i resztę kolorowych zwierzątek! Edukacyjna gra pozwala maluchom ćwiczyć pamięć oraz trenować koncentrację i spostrzegawczość. Zacznijcie od zabawy dwiema lub trzema parami, z czasem dokładając kolejne zwierzątka. Pamiętajcie, żeby poziom trudności dopasować do możliwości Waszego dziecka.

Jak grać?

Rozłóżcie karty tak, aby obrazki były zakryte. Odkryjcie po dwie karty. Jeśli są identyczne, odłóżcie je na bok. Jeżeli obrazki są różne, odłóżcie je w to samo miejsce. Wygrywa ten, kto zbierze więcej par!

Zestaw puzzli przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia.

 

 Moje pierwsze memory

CzuCzulotto Zwierzęta

Idealny pomysł na pierwszą grę dla malucha. Kolorowe ilustracje inspirują do zdobywania wiedzy o świecie zwierząt, a przejrzyste reguły i duże elementy sprawiają, że CzuCzulotto to gra idealna dla najmłodszych dzieci. Z przyjemnością zagrają w nią również dorośli. Gra pobudza ciekawość i wyobraźnię oraz jest znakomitym treningiem spostrzegawczości i pamięci, a wspólna zabawa z dzieckiem to znakomita forma spędzania czasu.

Jak grać w CzuCzulotto?

Kto pierwszy ułoży odpowiednie zwierzęta na swojej planszy, wygrywa! Wybierajcie spośród odkrytych żetonów i grajcie na czas. Aby ćwiczyć pamięć, połóżcie żetony zwierzątkami do dołu i kolejno je losujcie. Czym różnią się zwierzątka na tabliczkach i na żetonach?

Zestaw zawiera 6 kolorowych plansz i 24 duże żetony. Puzzle CzuCzulotto Zwierzęta przeznaczone są dla dzieci powyżej 2 roku życia.

 Czuczulotto

 

Odkrywam kwadrat i trójkąt

Odkrywam Kwadrat i trójkąt to komplet ośmiu wytrzymałych, dwustronnych puzzli. Dopasowane do rączek malucha elementy gwarantują radość z każdego połączenia. Zabawa w układanie puzzli rozwija umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia oraz ćwiczy koordynację wzrokowo – ruchową. Wspólne układanie puzzli to świetny sposób na spędzenie czasu i pogłębianie wzajemnych relacji.

Odkrywam trojkat Czuczu

Zestaw puzzli czuczu dla dzieci przeznaczony jest dla najmłodszych, którzy skończyli 18 miesięcy.

Po inne gry i zabawy Czuczu zajrzyjcie do naszej księgarni o tutaj: Gry CzuCzu

 (1)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Zostaw komentarz