Chiński. Intensywny kurs od podstaw A1-A2

  • Autor: SpeakMandarin.com
  • ISBN: 978-83-7984-084-7
  • EAN: 9788379840847
  • Wydawnictwo: SuperMemo World
  • Wydanie: Rok wydania: 2018, oprawa: pudełko
  • Strony: Strony: 360, Format: 13,8x19,2x2,6 cm
Naucz się chińskiego na poziomie podstawowym (A1-A2), aby swobodnie porozumiewać się w tym języku w prostych sytuacjach życiowych!
Chiński. Szybki start - Intensywny kurs od podstaw zapewni Ci naj
79,90 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
Naucz się chińskiego na poziomie podstawowym (A1-A2), aby swobodnie porozumiewać się w tym języku w prostych sytuacjach życiowych!
Chiński. Szybki start - Intensywny kurs od podstaw zapewni Ci najlepsze wsparcie dla intensywnej i skutecznej nauki: poznasz najważniejsze struktury gramatyczne oraz słowa dotyczące życia codziennego i zapamiętasz je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.
Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik podzielony na 39 rozdziałów, do nauki słownictwa, wyrażeń i zdań prezentowanych pismem chińskim oraz alfabetem fonetycznym pinyin, zawierający ćwiczenia, uzupełniony o:
+ kurs multimedialny, do nauki blisko 1 300 słów i wyrażeń, ponad 500 przykładowych zdań oraz blisko 3 400 ćwiczeń, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS i Windows PC, zawierający ponad 4 godziny nagrań w wykonaniu chińskich lektorów,
+ audiokurs MP3, ponad 15 godzin nagrań w wykonaniu polskich i chińskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub ćwiczeń.*
* Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych.
Tematy przewodnie w podręczniku i kursie multimedialnym to:
Powitanie, Podziękowania i przeprosiny, Daty, Wiek, Rozmowa telefoniczna, Czas, Rodzina, Narodowości, Praca, W szkole, Studia, Warzywa i owoce, Jedzenie, Napoje, Dania, W restauracji, Kolory, ubrania, Kształty, przedmioty użytku codziennego, Pieniądze, bank, Zakupy, Ciało ludzkie, Emocje, W szpitalu (część 1), W szpitalu (część 2), Pogoda, Pory roku, Dom, Wyposażenie pokoju, Sąsiedztwo, Kierunki, Transport, Hobby (część 1), Hobby (część 2), Na poczcie, Na stacji kolejowej, Rezerwacja biletu lotniczego, Na policji, Komputer, Przyroda
SuperMemo.com to między innymi:
+ oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością
+ bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
+ możliwość samodzielnego konfigurowania treści ćwiczeń
+ dostęp do wielu kursów językowych
+ możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
+ możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.
Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!
Kurs multimedialny
Nauka z kursem multimedialnym Chiński. Szybki start (poziom podstawowy A1-A2) przebiega etapami, jakie wyznaczają poszczególne sekcje w każdej lekcji. Lekcja rozpoczyna się od listy słownictwa do nauki, po których następują ćwiczenia utrwalające nowe słowa i wyrażenia. Następnie przechodzimy do sekcji wprowadzającej i ćwiczącej zdania oparte na wcześniej zaprezentowanym słownictwie. Każdą lekcję kończy seria ćwiczeń wykorzystujących poznane już przez użytkownika słownictwo oraz struktury. Nauka polega na zapoznawaniu się z materiałem prezentacyjnym oraz na rozwiązaniu ćwiczeń, w których odpowiedź sprawdza się z tą zdefiniowaną w kursie przez autora. Ocenę (Nie wiem, Prawie, Wiem) należy wybrać samodzielnie. Celem kursu jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych rozumienia oraz samodzielnego budowania wypowiedzi w języku chińskim. W kursie prezentowane są znaki chińskie, ale nie jest wymagana ich praktycznego zastosowania w piśmie.
SuperMemo World
9788379840847
Nowy produkt

Opis

Autor
SpeakMandarin.com