Zniżka 10%
  • Obniżka

Lego City 60182 Pickup z przyczepą

  • Autor:
  • ISBN: 5+
  • EAN: 5702016077513
  • Wydawnictwo: Lego
  • Wydanie: pudełko,19x35x7 cm
  • Strony:
Sięgnij po zestaw LEGO(R) City Pickup z przyczepą i wybierz się wraz z rodziną odpocząć na łonie natury. W zestawie znajdziesz przyczepę kempingową z otwieranym bokiem, drzwiami i fragmentem dachu z p
129,99 zł
117,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Sięgnij po zestaw LEGO(R) City Pickup z przyczepą i wybierz się wraz z rodziną odpocząć na łonie natury. W zestawie znajdziesz przyczepę kempingową z otwieranym bokiem, drzwiami i fragmentem dachu z przodu, który można zdjąć, aby dostać się do sypialni. Przyczepa ma też demontowalne wyposażenie oraz osobną podporę, która pozwala jej stać samodzielnie. Pickup ma z kolei zdejmowany dach kabiny oraz platformę z zaczepem holowniczym. Ten ciekawy zestaw dla chłopców i dziewczynek zawiera 3 minifigurki i figurkę kraba.
W zestawie 3 minifigurki: Mama, tata i syn, a także figurka kraba.
Zestaw zawiera przyczepę kempingową z otwieranym bokiem i drzwiami oraz fragmentem dachu z przodu, który można zdjąć. Przyczepa ma też demontowalne wyposażenie oraz osobną podporę, która pozwala jej stać samodzielnie. Pickup ma z kolei zdejmowany dach kabiny, miejsce dla minifigurki oraz platformę z zaczepem holowniczym.
Odłącz przyczepę kempingową od pickupa i rozłóż podporę, aby przyczepa mogła stać samodzielnie.
Otwórz bok przyczepy, a uzyskasz dostęp do jej wnętrza.
Po zdjęciu przedniej części dachu przyczepy uzyskasz dostęp do sypialni.
W zestawie akcesoria: siatka, zabawkowy statek, aparat fotograficzny, gazowy płomień, patelnia, ryba, 2 kubki, 2 krzesła i mały stolik do zbudowania.
Ten zestaw dla chłopców i dziewczynek jest odpowiedni dla dzieci w wieku 512 lat.
Pickup ma ok. 7 cm wysokości, 13 cm długości i 6 cm szerokości.
Wymiary przyczepy kempingowej: ok. 10 cm wysokości, 20 cm długości i 6 cm szerokości.
Lego
5702016077513
Nowy produkt