Moonshadow

  • Autor: J.M. DeMatteis, Jon J Muth
  • ISBN: 9788366589315
  • EAN: 9788366589315
  • Wydawnictwo: Mucha Comics
  • Wydanie: Rok wydania: 2021, oprawa: twarda
  • Strony: Strony: 512, Format: 275x180 mm
Klasyk literatury komiksowej w kompletnym wydaniu zbiorczym!
Romantyczny, sędziwy i niewiarygodny narrator Moonshadow prowadzi czytelnika przez historię odojrzewaniu między planetami. Wspomina swo
199,00 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
Klasyk literatury komiksowej w kompletnym wydaniu zbiorczym!
Romantyczny, sędziwy i niewiarygodny narrator Moonshadow prowadzi czytelnika przez historię odojrzewaniu między planetami. Wspomina swoje dziwne międzygatunkowe poczęcie, ucieczkę z kosmicznego zoo i walkę o przetrwanie w trawionym wojną wszechświecie.
Ta ważna, ponadczasowa baśń dla dorosłych, uważana przez wielu za pierwszą amerykańską powieść graficzną w pełni wykonaną techniką malarską, nareszcie doczekała się wydania zbiorczego z nowym wstępem J.M. DeMatteisa i dodatkami: szkicami, notatkami autorów i stronami maszynopisu oryginalnego scenariusza. Poza zrekonstruowanymi cyfrowo, olśniewającymi akwarelami Jona J Mutha album zawiera także wszystkie oryginalne okładki oraz ilustracje Kenta Williamsa i George'a Pratta.
Poetyczny, filozoficzny i przełomowy Moonshadow kończy napisana wiele lat później nowela Żegnaj, Moonshadow, która ukazuje życie Moona po burzliwej młodości w kosmosie. Wspólnie tworzą ponadczasową i brawurową opowieść łączącą science fiction z fantasy, którą New York Daily News nazwał upiornym, erudycyjnym poematem symfonicznym, a sam DeMatteis spotkaniem dickensowskiego Davida Copperfielda i Siddharthy w kosmosie.
Mucha Comics
9788366589315
Nowy produkt

Opis

Autor
J.M. DeMatteis, Jon J Muth