Zniżka 35%
  • Obniżka

Bezu-bezu i spółka

  • Autor: Grzegorz Kasdepke, Jona Jung
  • ISBN: 9788376726199
  • EAN: 9788376726199
  • Wydawnictwo: Literatura
  • Wydanie: Rok wydania: 2019, oprawa: twarda
  • Strony: Strony: 80, Format: 16,8x22 cm
"Ledwie skończyły się wakacje, a już nasza pani zaczęła dręczyć nas książkami - mieliśmy nie tylko je wypożyczać, ale i czytać! - W całości? - jęknął spod okna Żuczek."
Zbiór prześmiesznych opowiadań Grzegorza Kasdepke, w których wspomina swoje pierwsze lata w szkole podstawowej. Ta książka aż kipi od absurdalnych pomysłów małych chłopców, przesycona jest ich niewymuszonym poczuciem humoru i swoistym dla ich wieku sposobem widzenia świata. Znajdziecie tu także kilka fotek z młodości autora. Białostocczanie mogą tu rozpoznać konkretne ulice, szkołę, a nawet pewną nauczycielkę...
26,90 zł
17,50 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
"Ledwie skończyły się wakacje, a już nasza pani zaczęła dręczyć nas książkami - mieliśmy nie tylko je wypożyczać, ale i czytać!
- W całości? - jęknął spod okna Żuczek."
Zbiór prześmiesznych opowiadań Grzegorza Kasdepke, w których wspomina swoje pierwsze lata w szkole podstawowej. Ta książka aż kipi od absurdalnych pomysłów małych chłopców, przesycona jest ich niewymuszonym poczuciem humoru i swoistym dla ich wieku sposobem widzenia świata. Znajdziecie tu także kilka fotek z młodości autora. Białostocczanie mogą tu rozpoznać konkretne ulice, szkołę, a nawet pewną nauczycielkę..
"Prawie każdy ma swoim domu wehikuł czasu choć nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę. Bo też niełatwo go rozpoznać. Czasami jest to album ze zdjęciami, czasami pudło ze szpargałami, bywa, że i kolekcja zakurzonych kasztanów, muszelek i żołędzi. Ja sięgnąłem po czarno-białe fotografie sprzed prawie czterdziestu lat i przeniosłem się do swego dzieciństwa. Rany boskie, jacy my, dzisiejsi dorośli, byliśmy wtedy niemądrzy!"
Grzegorz Kasdepke

Więcej książek Autora znajdziecie tutaj.

9788376726199
Nowy produkt

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: