Minionki T.1 Banana!

  • Autor: Renaud Collin, Didier Ah-Koon
  • ISBN: 9788394229474
  • EAN: 9788394229474
  • Wydawnictwo: Bum Projekt
  • Wydanie: Rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
  • Strony: Strony: 48
Minionki to obecnie jedne z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych postaci z bajek. Żółte, wesołe stworki, których przygody od lat możemy śledzić na ekrana
24,90 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
Minionki to obecnie jedne z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych postaci z bajek. Żółte, wesołe stworki, których przygody od lat możemy śledzić na ekranach kin i w krótkich animacjach telewizyjnych od lat zjednują sobie rzesze wiernych fanów. Któż z nas nie zna bowiem Dave'a, Stuarta, Kevina czy Boba i kto choć raz nie zaśmiał się, słysząc kultowe już... Banana!
Książka "Minionki. tom 1. Banana!", której autorami są Collin Renaud i Didier Ah-Koon, to pełen charakterystycznego humoru komiks, w którym bohaterowie bajki przeżywają niezapomniane przygody. Autorzy nie pokusili się tu o nadmierne zastosowanie unikalnego języka Minionków, a sam album opiera się przede wszystkim na historii obrazkowej. Mimo to stanowi on doskonałą rozrywkę dla czytelników dosłownie w każdym wieku.
Minionki, podobnie jak w popularnej serii filmów, np. "Jak ukraść księżyc" czy "Minionki Rozrabiają", przedstawiają się czytelnikowi jako niezwykle zabawne, nietuzinkowe postaci, których przygody rozśmieszają do łez. Nieudolność, niepoprawność i wyraźna dawka pecha to cechy, które sprawiają, że Dave, Stuart, Kevin, Bob oraz wszystkie inne postaci występujące w komiksie zapadają w pamięć na długo. Szczególnie, kiedy coś im nie wychodzi.
W komiksowej książce "Minionki. tom 1. Banana!", zrealizowanej nakładem wydawnictwa Bum Projekt, znajdziemy nie tylko humor i dużo śmiechu, ale też kilka refleksji dotyczących tego, co dobre, a co złe. Dziecko, które rozpocznie lekturę z pewnością dostrzeże w niej coś więcej niż tylko zabawną opowiastkę z ulubionymi postaciami w roli głównej. Ponadto tym, co dodatkowo zachęca do sięgnięcia po tę pozycję, jest możliwość samodzielnego wyłapywania nawiązań do bajek pełnometrażowych. Takie wyzwanie to prawdziwa gratka nie tylko dla wielbicieli animacji, ale też dla wszystkich spostrzegawczych widzów.
Collin Renaud jest znanym i cenionym autorem książek dla dzieci. Poza komiksem o Minionkach w jego dorobku znalazły się takie tytuły jak "Rekwizytor Otto" oraz "Miasteczko Szeptów". Didier Ah-Koon jest z kolei nie tylko artystą, ale też twórcą scenopisów i konsultantem kreatywnym współpracującym z wieloma wytwórniami filmowymi. Przyczynił się do powstania projektów takich jak: "Minionki Rozrabiają", "Sekretne życie zwierzaków domowych" czy "Angry Birds 2".
Bum Projekt
9788394229474
Nowy produkt

Opis

Autor
Renaud Collin, Didier Ah-Koon