Zniżka 16,90 zł
  • Obniżka

Medal za uśmiech czyli dzieci mają głos

To książka wyjątkowa, bo wydana na 50-lecie Orderu Uśmiechu oraz wydana pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka - Marka Michalaka.

Jak mówi sam Rzecznik: "dzięki niej poznacie historię Orderu Uśmiechu, dowiecie się, jak można nominować wybraną przez Was osobę dorosłą do tego odznaczenia, zaznajomicie się z setką Kawalerów Orderu Uśmiechu, zaprzyjaźnicie z Jackiem i Agatką, a także z Januszem Korczakiem i jego dziećmi, bo przecież Order Uśmiechu to pierwsza realizacja testamentu Starego Doktora, który apelował o podmiotowe traktowanie dzieci, o szanowanie Waszego prawa do głosu, do wyrażania Waszego zdania."

26,90 zł
10,00 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h

Medal za uśmiech… to książka wyjątkowa. Dzięki niej poznacie historię Orderu Uśmiechu, dowiecie się, jak można nominować wybraną przez Was osobę dorosłą do tego odznaczenia, zaznajomicie się z setką Kawalerów Orderu Uśmiechu, zaprzyjaźnicie z Jackiem i Agatką, a także z Januszem Korczakiem i jego dziećmi, bo przecież Order Uśmiechu to pierwsza realizacja testamentu Starego Doktora, który apelował o podmiotowe traktowanie dzieci, o szanowanie Waszego prawa do głosu, do wyrażania Waszego zdania. O tym Orderze decydujecie Wy, nie kto inny, i to jest w nim najcenniejsze. Nikt, poza dziećmi, nie może wnioskować o przyznanie komukolwiek Orderu Uśmiechu.

 

Pozdrawiam Was najsłoneczniej i życzę miłej lektury!

Marek Michalak
Rzecznik Praw Dziecka
Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu

Historia Orderu Uśmiechu, który jest realizacją testamentu Janusza Korczaka, który poświęcił swe życie na walkę o prawa i równouprawnienie dzieci. Z książki dowiecie się, w jaki sposób można nominować wybranych przez was dorosłych do zdobycia tej nagrody. Poznacie setkę laureatów Orderu Uśmiechu, którzy są wybierani właśnie przez was dzieci, co czyni to oznaczenie tak wyjątkowym i cennym.

9788376726373

Opis

Autor
Anna Czerwińska-Rydel
Ilość stron
120
oprawa
twarda

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: