Zniżka 25%
  • Obniżka
  • Pakiet

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1-4

Wyjątkowa oferta czterech książek do nauki języka niemieckiego. Część 1, 3 i 4 wraz z plikami mp3 oraz część 2 nagraniami mp3 na płycie CD to kurs od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. Jasny, nowatorski i logiczny układ stron zmotywuje Cię do regularnej nauki, abyś posługiwał się językiem niemieckim naturalnie i poprawnie.

Ten pakiet zawiera

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 2 + CD w księgarni
Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 2 + CD
28,40 zł
x 1
Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1 + CD w księgarni
Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1
29,90 zł
x 1
Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 3 w księgarni
Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 3
29,90 zł
x 1
Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 4 + CD w księgarni
Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 4
29,90 zł
x 1
151,60 zł
113,70 zł

Zamiast 118,20 zł

Produkt chwilowo niedostępny

PAKIET: Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1-4

Wyjątkowa oferta czterech książek do nauki języka niemieckiego. Część 1, 2, 3 i 4 wraz z plikami do pobrania (część 2 jest z płytą CD) to kurs od podstaw do poziomu średnio zaawansowanego. Jasny, nowatorski i logiczny układ stron zmotywuje Cię do regularnej nauki, abyś posługiwał się językiem niemieckim naturalnie i poprawnie.

Książki tworzą kurs języka niemieckiego od podstaw aż po poziom zaawansowany (B2). Każda z nich to ponad 1300 zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, opracowanych według zagadnień gramatycznych. Wszystko to w promocyjnej cenie.

Wydawnictwo - Preston Publishing

Kategoria - Gramatyka

Do każdego zamówienia zakładki do książki GRATIS!

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Chcesz nauczyć się zasad języka niemieckiego i nauczyć się swobodnie nim posługiwać? Niniejsza książka wraz z nagraniami audio mp3 pozwoli Ci szybko i skutecznie opanować gramatykę. To wymarzony podręcznik dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym.

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 2

Druga część serii Niemiecki w tłumaczeniach. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz gramatykę niemiecką na poziomie podstawowym+. Znajdziesz w niej setki przykładów wraz ze wskazówkami i objaśnieniami, komentarzami aby ćwiczyć wymowę. Książka przeznaczona dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym.

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 3

Trzecia część serii książek do nauki języka niemieckiego. Przystępne objaśnienia zagadnień gramatycznych i ponad 1400 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami na poziomie średnio zaawansowanym. Poznaj gramatykę języka niemieckiego od praktycznej strony i nabierz pewności siebie w mówieniu.

Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 4

Czwarta część serii książek do nauki języka niemieckiego. Zagadnienia dotyczące znajomości języka na poziomie średnio zaawansowanym+ (B2) pozwolą Ci posługiwać się językiem naturalnie i poprawnie w każdej sytuacji dnia codziennego.

Preston Publishing

Opis

Autor
Justyna Plizga
oprawa
miękka

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: