Zbiór zadań z języka polskiego dla gimnazjalistów

  • Autor: Robert Chamczyk
  • ISBN: 9788371733031
  • EAN: 9788371733031
  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Pedagogiczne ZNP
  • Wydanie: Rok wydania: 2014, oprawa: broszurowa
  • Strony: Strony: 88, Format: 14,5x20,5 cm
Nauka w gimnazjum to dla każdego ucznia prawdziwe wyzwanie. Gimnazjalista rusza w długą podróż edukacyjną, w czasie której czekają go różne niespodzianki w postaci konkursów, projektów, a jej uwieńcze
18,00 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
Nauka w gimnazjum to dla każdego ucznia prawdziwe wyzwanie. Gimnazjalista rusza w długą podróż edukacyjną, w czasie której czekają go różne niespodzianki w postaci konkursów, projektów, a jej uwieńczeniem jest egzamin gimnazjalny. Tylko stopniowa, systematyczna praca, począwszy od pierwszej klasy, może zakończyć tę podróż sukcesem. W jego osiągnięciu pomocna z pewnością okaże się niniejsza publikacja.
Zbiór zadań z języka polskiego dla gimnazjalistów to ponad 130 zadań wraz z rozwiązaniami, które pomogą sprawdzić wiedzę i umiejętności ucznia, będą też znakomitym sposobem na ich utrwalenie lub uzupełnienie. Zadania zostały osadzone w następujących treściach kształcenia: czytanie i odbiór tekstów kultury oraz ich analiza i interpretacja, świadomość językowa, a także tworzenie krótkich i dłuższych wypowiedzi. Dodatkowym atutem jest obudowa zadań, w której oprócz rozwiązań znajduje się propozycja punktowania oraz wymagania obowiązującej podstawy programowej. Zadania są zróżnicowane: wielokrotnego wyboru, prawda-fałsz, na dobieranie, dostosowane do tych, które występują w arkuszach egzaminacyjnych. Co ważne uczeń może pracować ze zbiorem samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela.
9788371733031
Nowy produkt

Opis

Autor
Robert Chamczyk