Reward Pre-Intermediate WB with key MACMILLAN

  • Autor: Simon Greenall
  • ISBN:
  • EAN: 9780435240219
  • Wydawnictwo: Macmillan
  • Wydanie: Oprawa miękka
  • Strony:
Znany na całym świecie kurs języka angielskiego dla dorosłych. Reward to znany i ceniony przez nauczycieli z całego świata pięciopoziomowy kurs dla dorosłych, przeznaczony na 80-90 godzin lekcyjnych.
78,80 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
Znany na całym świecie kurs języka angielskiego dla dorosłych. Reward to znany i ceniony przez nauczycieli z całego świata pięciopoziomowy kurs dla dorosłych, przeznaczony na 80-90 godzin lekcyjnych. Jest to jedyny kurs na rynku posiadający tak wiele różnorodnych komponentów, dzięki którym można go łatwo adaptować do potrzeb grupy uczniów. Reward łączy solidną podstawę gramatyczną i systematyczne poszerzanie słownictwa z interesującymi informacjami kulturowymi. Kurs znakomicie sprawdza się na kursach General English dla dorosłych.KOMPONENTY KURSU:

Książka nauczyciela

Dostępna również jako notatki dla nauczyciela ze stronami z książki ucznia.
Zeszyt ćwiczeń

Z oddzielnym materiałem audio do wykorzystania zarówno w klasie, jak i w domu.
Zeszyt ćwiczeń Grammar and Vocabulary

Dodatkowe ćwiczenia gramatyczne i leksykalne do każdej jednostki - znakomity materiał na powtórki lub prace domowe.
Business Resource Pack i general Resource Pack

Dwa oddzielne zbiory materiałów do kopiowania (General Resource Pack na wszystkich poziomach, Business Resource Pack bez poziomu Starter). Ćwiczenia uzupełniają treść podręcznika lub rozszerzają słownictwo biznesowe.
Dyskietka dla nauczyciela

Zbiór testów dla nauczyciela zawierający test plasujący i testy sprawdzające, które można samodzielnie edytować i dopasowywać do potrzeb klasy. Istnieje również możliwość samodzielnego tworzenia nowych testów.
Wideowraz z ćwiczeniami do kopiowania

Pięćdziesiąt minut materiału filmowego oraz specjalnie dobrane ćwiczenia do przeprowadzenia zarówno w trakcie, jak i po obejrzeniu filmów.
CD-ROM (dostępny tylko w ofercie Young Digital Poland - www.ydp.com.pl)

Dwie płyty CD-ROM dla poziomów od Elementary do Upper-intermediate zawierają materiał nawet na 150 godzin lekcyjnych. Różnorodne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne z możliwością natychmiastowego sprawdzenia wyniku ułatwią samodzielne powtórki.
WARTO WIEDZIEĆ:

Pełna gama materiałów dodatkowych, jak kasety wideo, interaktywny CD-ROM (do nabycia oddzielnie), dyskietka z testami dla nauczyciela i zeszyt z ćwiczeniami gramatyki i słownictwa ożywia każde zajęcia. Testy do kopiowania z opracowaną punktacją w książce nauczyciela ułatwiają szybką ocenę postępów w nauce. www.macmillanenglish.com/reward to jeszcze więcej bezpłatnych lekcji i wiele materiałów dodatkowych gotowych do użycia w klasieEXTRA DLA NAUCZYCIELA:

Zestaw testów do każdego poziomu Rozkład materiału i plan wynikowy
Macmillan
9780435240219
Nowy produkt

Opis

Autor
Simon Greenall