Zniżka 30%
  • Obniżka

Nigdy tego nie zapomnę pol-ang

Kolejna książka ze świetnej serii "Nieprzeciętni", która w formie opowieści przedstawia dzieciom życiorysy niezwykłych Polaków.
W życiu każdego człowieka są momenty, które zapadają w pamięć. Dla dziesięcioletniego Marcina, bohatera tej książki, taką chwilą była wizyta w Watykanie na audiencji u samego papieża Franciszka. Spotkanie z ojcem świętym zmienia życie chłopca - od tej pory stara się postępować tak, by stać się wzorem do naśladowania dla innych.
Za sprawą starszej siostry Marcina młodzi czytelnicy mają okazję poznać Ojca Świętego nie jako majestatyczną głowę Kościoła, lecz po prostu dobrego człowieka.
26,90 zł
18,80 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h

Wersja polsko-angielska

"W życiu każdego człowieka są momenty, które zapadają w pamięć. Dla dziesięcioletniego Marcina, bohatera książki Renaty Piątkowskiej Nigdy tego nie zapomnę, taką chwilą była wizyta w Watykanie na audiencji u samego papieża Franciszka. Spotkanie z ojcem świętym zmienia życie chłopca – od tej pory stara się postępować tak, by stać się wzorem do naśladowania dla innych – tak samo jak uwielbiany papież Franciszek.

Za sprawą starszej siostry Marcina młodzi czytelnicy mają okazję poznać ojca świętego nie jako majestatyczną głowę Kościoła, lecz po prostu dobrego człowieka, który (czasami nawet pod osłoną nocy) pomaga potrzebującym, troszczy się o dzieci i przemawia do ludzkich serc.

Książka powinna być najlepszym przyjacielem dziecka, a może się nim stać tylko wtedy, kiedy rodzice będą proponować dziecku mądrą i rozwijającą lekturę, dostosowaną do jego wieku. Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do lektury najnowszej książki lubianej i cenionej autorki – Renaty Piątkowskiej. Mam nadzieję, że przygoda Marcina i jego spotkanie z Papieżem Franciszkiem będzie okazją do podjęcia wielu ważnych tematów jak wrażliwość, zawiść czy uczciwość, a przy okazji wspaniałym spotkanie z książką dla dzieci.

Marek Michalak

Rzecznik Praw Dziecka"

9788376725352
Nowy produkt

Opis

Autor
Renata Piątkowska
oprawa
twarda

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: