Zniżka 12,90 zł
  • Obniżka

Nigdy tego nie zapomnę

  • Autor: Renata Piątkowska
  • ISBN: 9788376724980
  • EAN: 9788376724980
  • Wydawnictwo: Literatura
  • Wydanie: Rok wydania: 2017, oprawa: twarda
  • Strony: Strony: 40, Format: 17x24 cm
Kolejna książka ze świetnej serii "Nieprzeciętni", która w formie opowieści przedstawia dzieciom życiorysy niezwykłych Polaków.
W życiu każdego człowieka są momenty, które zapadają w pamięć. Dla dziesięcioletniego Marcina, bohatera tej książki, taką chwilą była wizyta w Watykanie na audiencji u samego papieża Franciszka. Spotkanie z ojcem świętym zmienia życie chłopca - od tej pory stara się postępować tak, by stać się wzorem do naśladowania dla innych.
Za sprawą starszej siostry Marcina młodzi czytelnicy mają okazję poznać Ojca Świętego nie jako majestatyczną głowę Kościoła, lecz po prostu dobrego człowieka.
22,90 zł
10,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

W życiu każdego człowieka są momenty, które zapadają w pamięć. Dla dziesięcioletniego Marcina, bohatera książki Renaty Piątkowskiej Nigdy tego nie zapomnę, taką chwilą była wizyta w Watykanie na audiencji u samego papieża Franciszka. Spotkanie z ojcem świętym zmienia życie chłopca od tej pory stara się postępować tak, by stać się wzorem do naśladowania dla innych tak samo jak uwielbiany papież Franciszek.
Za sprawą starszej siostry Marcina młodzi czytelnicy mają okazję poznać ojca świętego nie jako majestatyczną głowę Kościoła, lecz po prostu dobrego człowieka, który (czasami nawet pod osłoną nocy) pomaga potrzebującym, troszczy się o dzieci i przemawia do ludzkich serc.

Książka powinna być najlepszym przyjacielem dziecka, a może się nim stać tylko wtedy, kiedy rodzice będą proponować dziecku mądrą i rozwijającą lekturę, dostosowaną do jego wieku. Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do lektury najnowszej książki lubianej i cenionej autorki Renaty Piątkowskiej. Mam nadzieję, że przygoda Marcina i jego spotkanie z Papieżem Franciszkiem będzie okazją do podjęcia wielu ważnych tematów jak wrażliwość, zawiść czy uczciwość, a przy okazji wspaniałym spotkanie z książką dla dzieci.
9788376724980
Nowy produkt

Opis

Autor
Renata Piątkowska

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: