Zniżka 30%
  • Obniżka
  • Pakiet

Pakiet: Bon czy ton + Co to znaczy cz. 1+2

Pakiet: Bon czy ton + Co to znaczy cz. 1+2

Ten pakiet zawiera

Bon czy ton. Savoir-vivre dla dzieci w księgarni
Bon czy ton. Savoir-vivre dla dzieci
18,80 zł
x 1
Co to znaczy... po raz drugi w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Co to znaczy... po raz drugi
17,40 zł
x 1
Co to znaczy... w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Co to znaczy...
17,40 zł
x 1
76,90 zł
53,80 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
  • bezpieczeństwo zakupów bezpieczeństwo zakupów
  • wysyłka już od 8,90zł wysyłka już od 8,90zł

Co to znaczy... 101 zabawnych historyjek...

101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń.
Grzegorz Kasdepke – w sposób lekki i pogodny tłumaczy najpopularniejsze związki frazeologiczne, z jakimi na co dzień spotykają się dzieci. Jak zwykle u tego pisarza, dydaktyzm jest przesłonięty poczuciem humoru, dzięki czemu jego opowiadania bawią w równym stopniu najmłodszych czytelników, jak i osoby dorosłe.

 

Powrót Bartusia czyli Co to znaczy... po raz drugi

Nie każdą książkę łatwo zarekomendować, tym jednak razem wystarczy siedem słów - oto kolejna część znakomitej Co to znaczy...! Wielu osobom lepszej zachęty do sięgnięcia po ten tytuł nie trzeba.
Pierwsza książka o Bartusiu doczekała się siedmiu wydań i wszystko wskazuje na to, że doczeka się siedmiu następnych. Na jej punkcie oszalały zarówno dzieci, jak i nauczyciele, co nie jest zbyt częstym zjawiskiem. Otrzymała nagrodę EDUKACJA XXI - najważniejszą nagrodę przyznawaną podczas Targów Książki Edukacyjnej!
Ta książka, podobnie jak i poprzednia, tłumaczy znaczenie różnorodnych powiedzeń, które my, dorośli, nazywamy związkami frazeologicznymi.
Nie jest to jednak żaden nudny podręcznik - na pewno świetnie się ubawicie czytając o perypetiach Bartusia.

 

Bon czy Ton. Savoir-vivre dla dzieci

Autor jest jednym z najpopularniejszych pisarzy średniego pokolenia, tworzącym dla dzieci i młodzieży. Przez wiele lat był redaktorem naczelnym magazynu dziecięcego "Świerszczyk". Potrafi słuchać, a co równie istotne – pisać dla milusińskich w przystępny, barwny sposób, bez zbędnego moralizatorstwa, za to z pasją i zaangażowaniem. Publikacja może być doskonałym prezentem dla rodziców, jak i nieco starszych pociech, radzących już sobie nieźle z czytaniem. Zbiór zawiera kilkadziesiąt niedługich, pełnych humoru opowiadań z Kubą i Bubą – bliźniakami wprowadzającymi czytelnika w świat dziecięcego savoir – vivru. Książka uhonorowana nagrodą Edukacja XXI, pomoże najmłodszym znaleźć swoje miejsce podczas rodzinnej uroczystości, pozwoli uniknąć zażenowania gdy maluchowi zbierze się w towarystwie na drzemkę oraz w niebanalny sposób nauczy podstawowych zachowań w kontaktach z dorosłymi oraz rówieśnikami.

 

Opis

Autor
Grzegorz Kasdepke
oprawa
twarda

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pakiet: Bon czy ton + Co to znaczy cz. 1+2

Pakiet: Bon czy ton + Co to znaczy cz. 1+2

Napisz swoją opinię