Zniżka 44,50 zł
  • Obniżka
  • Pakiet

Pakiet Przygody grzecznego psa

Ten pakiet zawiera

Pamiętnik grzecznego psa w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Pamiętnik grzecznego psa
17,40 zł
x 1
Wakacje grzecznego psa w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Wakacje grzecznego psa
17,40 zł
x 1
Nowe przygody grzecznego psa w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Nowe przygody grzecznego psa
17,40 zł
x 1
Kocie kłopoty grzecznego psa w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Kocie kłopoty grzecznego psa
17,40 zł
x 1
Zakochany grzeczny pies w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Zakochany grzeczny pies
17,40 zł
x 1
124,50 zł
80,00 zł

Zamiast 87,15 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h

Pamiętnik grzecznego psa

Ciągle słyszę od moich państwa, że mam być grzeczny. Ale czy można mieć pretensje do psa, że wytrzepał się w jadalni i zachlapał ściany? Przecież byłem cały mokry! Jestem bardzo grzecznym psem i w dodatku - uważnym obserwatorem rzeczywistości. I widzę, że to ludzi można by nauczyć tego i owego. Na przykład taplania się w kałuży! Albo szaleńczego biegu! Przecież życie jest za krótkie na ciagłe podawanie łapy i chodzenie przy nodze, prawda?

Wakacje grzecznego psa

Kto jest najgrzeczniejszym, najmądrzejszym i najrozsądniejszym psem pod słońcem? Pamiętacie? To znany wam z poprzednich części Przygód grzecznego psaWinter, alaskanmalamut.Jego przodkowie pochodzą z zimnej, dalekiej Alaski, dlatego Winter kocha śnieg i mróz. Ale przepada również za słonecznymi wakacjami. Może wtedy taplać się w jeziorze, polować(prawie bezkarnie) na kury, wypatrywać o północy ducha Białej Damy albowyć z całych sił razem ze swoim kumplem Tazem (Tazo? Asia?). I nieważne, czy to Mazury, wyjazd za miasto, czy wyprawa górska - jeśliWinter przebywa z rodziną, jest najszczęśliwszym psem na świecie! I najgrzeczniejszym, ma się rozumieć.

Nowe przygody grzecznego psa

"Winter, zostaw!" - rodzina Wintera jak zwykle nie umie się zachować suszą mu uszy o każdy skradziony ze stołu przysmak. "Wiiiiiinter, wróć!" - dlaczego nie rozumieją, że czasem trzeba sobie trochę pobiegać? I że szkoła oraz tresura są świetne dla niegrzecznych psów, ale nie dla idealnych alaskan malamutów? "Winterku, chodź no tu z tą piłeczką" - aha, powoli się jednak resocjalizują, coraz częściej włączają do zabawy, a czasem nawet bronią Wintera przed zdenerwowaną paniusią z pudelkiem pod pachą. Winter mocno kocha swoją rodzinę. Najmocniej na świecie! Ale w jego życiu pojawia się jeszcze ktoś Pewna słodka suczka, w której zakochuje się na zabój!

Kocie kłopoty grzecznego psa

Winter kocha żyć! A ponieważ Wy kochacie Wintera, oddajemy Wam do rąk czwarty już tom jego przygód. Będzie kilka gonitw, szalonych, psich pomysłów i nowe kocio-psie przyjaźnie na dobre i na złe. Ta lektura to prawdziwy zastrzyk Winterowej energii, częstujcie się!

Zakochany grzeczny pies

Przyszła kryska i na Wintera zakochał się w rudej cud-spanielce. Jest szybka, niepokorna i szalona, wołają ją Nindża. Tworzą z Winterem prawdziwie wybuchowy związek, którego wkrótce wszyscy mają dość, tylko nie psy! W dodatku kot Marian także przyprowadza do domu panią swojego serca. Henryka i jego rodzinę czeka poważna przeprawa z zakochanymi zwierzakami.

 

"Zakochany grzeczny pies" to książka dla dzieci, która opowiada o ciekawych przygodach pewnych zwierzątek, czujących i doświadczających to samo co ludzie!

Zwierzęta potrafią nieraz nas zaskoczyć. Tym razem w świetnej książeczce dla najmłodszych "Zakochany grzeczny pies" przekonamy się o tym, że i one potrafią czuć to samo co my! Czy miłość w wykonaniu zwierząt jest równie emocjonująca co i nasza?

Winter nigdy nie spodziewał się, że właśnie w jego życiu może stać się tak ogromna rewolucja. Zakochał się! I to nie w byle kim, ale w rudej, pięknej i cudownej spanielce. Ona natomiast jest szybka, niepokorna i szalona, a przyjaciele wołają na nią Nindża. Tworzą z Winterem prawdziwie wybuchowy związek, którego wkrótce wszyscy mają dość. Potrafią doskonale się bawić i nigdy się nie nudzą. To nic, że przy okazji potrafią wyrządzić niejeden problem! W dodatku kot Marian także przyprowadza do domu panią swojego serca. Oni również nie są najspokojniejszymi zwierzętami na świecie! Henryka i jego rodzinę czeka poważna przeprawa z zakochanymi zwierzakami. Czy wszyscy odnajdą się w zupełnie nowej sytuacji? 

"Zakochany grzeczny pies" to bajka dla dzieci z o wiele głębszym przesłaniem. Mówi o sile miłości, uczuciu, oddaniu i przyjaźni.

Katarzyna Terechowicz jest polskim grafikiem i autorką nagradzanych scenariuszy filmów dla dzieci. Wojciech Cesarz to polski artysta grafik, dyrektor kreatywny i artystyczny w agencji reklamowej.

Opis

Autor
Wojciech Cesarz Katarzyna Terechowicz
oprawa
twarda

Zobacz także