Zniżka 30%
  • Obniżka

Zakochany grzeczny pies

  • Autor: Wojciech Cesarz, Katarzyna Terechowicz, Joanna Ru
  • ISBN: 9788376726489
  • EAN: 9788376726489
  • Wydawnictwo: Literatura
  • Wydanie: Rok wydania: 2019, oprawa: twarda
  • Strony: Strony: 160, Format: 14,5x20,5 cm
Przyszła kryska i na Wintera zakochał się w rudej cud-spanielce. Jest szybka, niepokorna i szalona, wołają ją Nindża. Tworzą z Winterem prawdziwie wybuchowy związek, którego wkrótce wszyscy mają dość,
24,90 zł
17,40 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h

Przyszła kryska i na Wintera zakochał się w rudej cud-spanielce. Jest szybka, niepokorna i szalona, wołają ją Nindża. Tworzą z Winterem prawdziwie wybuchowy związek, którego wkrótce wszyscy mają dość, tylko nie psy! W dodatku kot Marian także przyprowadza do domu panią swojego serca. Henryka i jego rodzinę czeka poważna przeprawa z zakochanymi zwierzakami.

 

"Zakochany grzeczny pies" to książka dla dzieci, która opowiada o ciekawych przygodach pewnych zwierzątek, czujących i doświadczających to samo co ludzie!

Zwierzęta potrafią nieraz nas zaskoczyć. Tym razem w świetnej książeczce dla najmłodszych "Zakochany grzeczny pies" przekonamy się o tym, że i one potrafią czuć to samo co my! Czy miłość w wykonaniu zwierząt jest równie emocjonująca co i nasza?

Winter nigdy nie spodziewał się, że właśnie w jego życiu może stać się tak ogromna rewolucja. Zakochał się! I to nie w byle kim, ale w rudej, pięknej i cudownej spanielce. Ona natomiast jest szybka, niepokorna i szalona, a przyjaciele wołają na nią Nindża. Tworzą z Winterem prawdziwie wybuchowy związek, którego wkrótce wszyscy mają dość. Potrafią doskonale się bawić i nigdy się nie nudzą. To nic, że przy okazji potrafią wyrządzić niejeden problem! W dodatku kot Marian także przyprowadza do domu panią swojego serca. Oni również nie są najspokojniejszymi zwierzętami na świecie! Henryka i jego rodzinę czeka poważna przeprawa z zakochanymi zwierzakami. Czy wszyscy odnajdą się w zupełnie nowej sytuacji? 

"Zakochany grzeczny pies" to bajka dla dzieci z o wiele głębszym przesłaniem. Mówi o sile miłości, uczuciu, oddaniu i przyjaźni.

Katarzyna Terechowicz jest polskim grafikiem i autorką nagradzanych scenariuszy filmów dla dzieci. Wojciech Cesarz to polski artysta grafik, dyrektor kreatywny i artystyczny w agencji reklamowej.

9788376726489
Nowy produkt

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: