Zniżka 25%
  • Obniżka

Kobiety Donalda Trumpa

  • Autor: Nina Burleigh
  • ISBN: 9788366234383
  • EAN: 9788366234383
  • Wydawnictwo: Kobiece
  • Wydanie: Rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
  • Strony: Format: 15x22 cm
"Dopóki masz przy sobie młodą i ładną laseczkę, cudze opinie na twój temat nie mają żadnego znaczenia". Donald Trump
W jawny sposób zdradzał swoje żony, pożerał wzrokiem własną córkę, a dzięki stwierdzeniu "łapanie za cipki" stał się bohaterem afery Pussygate. Czy którykolwiek prezydent w historii USA miał bardziej napięte relacje z kobietami niż Donald Trump? Przeczytajcie tę prowokacyjną opowieść o kobietach z najbliższego otoczenia Trumpa.
39,90 zł
29,90 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
Dopóki masz przy sobie młodą i ładną laseczkę, cudze opinie na twój temat nie mają żadnego znaczenia.
Donald Trump
Mężczyzna, który w jawny sposób zdradzał swoje żony, łapanie za cipki uważa za sztukę uwodzenia i twierdzi, że chętnie umówiłby się na randkę ze swoją najstarszą córką gdyby nie fakt, że jest jej ojcem. Czy którykolwiek prezydent w historii Stanów Zjednoczonych miał bardziej napięte relacje z kobietami niż Donald Trump?
Kobiety Donalda Trumpa to obszerna i prowokacyjna książka opisująca życiorysy kobiet z najbliższego otoczenia 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nina Burleigh opowiada o o jego babci Elizabeth, matce Mary, żonach: Ivanie, Marli i Melanii oraz najstarszej córce Ivance, która odziedziczyła po ojcu smykałkę do interesów. Wspomina również o dwóch starszych siostrach Trumpa, o jego często pomijanej córce Tiffany.
Autorka przedstawia jego podejście Donalda Trumpa do płci przeciwnej przez analizę życiorysów i pochodzenia kobiet, które wywarły lub w dalszym ciągu wywierają wpływ na jedną z najpotężniejszych osób na świecie. Pisze też o kobietach, które oskarżały go o nadużycia seksualne i są skutecznie uciszane pieniędzmi i umowami o poufności.

„Powiedział, że nie chce sypiać z kobietą, która urodziła dziecko.”

Liz Smith, dziennikarka

„Mężczyzna powiedział: – Nazywam się Donald Trump i widzę, że szukacie stolika. Mogę wam pomóc. – Spojrzałam na moje koleżanki i powiedziałam: – Dobra wiadomość jest taka, że szybko dostaniemy stolik. Zła natomiast jest taka, że ten facet będzie siedział przy nim razem z nami'”.

Ivana Trump

Kobiece
9788366234383
Nowy produkt