Zniżka 30%
  • Obniżka

Hamak ze stanika

My dorośli chcemy, aby nas wysłuchano, zwracano na nas uwagę liczyło się z nami i z naszym zdaniem. Dzieci tak samo jak my pragną być wysłuchane, mieć naszą uwagę. Tylko my możemy dla nich się zatrzymać w wirze naszych spraw, aby pocieszyć, otrzeć łzy, zachęcić do nowych rzeczy, czy ostrzec przed głupstwami i błędami, które możliwe, że sami kiedyś popełniliśmy.

Rozmowy z dziećmi zapisane w książce to moment, aby dorośli inaczej spojrzeli na dzieci, lepiej je poznali i na nowo odkryli w sobie dziecko, które pozwoli im lepiej zrozumieć się młodym pokoleniem.

A więcej o wydawnictwie Literatura Piętro Wyżej dowiecie się tutaj: https://pietro-wyzej.pl/

26,90 zł
18,83 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
  • bezpieczeństwo zakupów bezpieczeństwo zakupów
  • wysyłka już od 6,90zł wysyłka już od 6,90zł

My dorośli chcemy, aby nas wysłuchano, zwracano na nas uwagę liczyło się z nami i z naszym zdaniem. Dzieci tak samo jak my pragną być wysłuchane, mieć naszą uwagę. Tylko my możemy dla nich się zatrzymać w wirze naszych spraw, aby pocieszyć, otrzeć łzy, zachęcić do nowych rzeczy, czy ostrzec przed głupstwami i błędami, które możliwe, że sami kiedyś popełniliśmy. Rozmowy z dziećmi zapisane w książce to moment, aby dorośli inaczej spojrzeli na dzieci, lepiej je poznali i na nowo odkryli w sobie dziecko, które pozwoli im lepiej zrozumieć się młodym pokoleniem.

Rozmowy z dziećmi w gabinecie terapeutycznym i grupach, które prowadzę, utwierdzają mnie w przekonaniu, że dzieci bardzo potrzebują naszego zainteresowania. Tak jak wielu dorosłych pragną być wysłuchane, nie oceniane. Chciałyby nie czuć się tak samotne i bezradne wobec trudności, jakie niesie los.

Jedno dziecko marzy o morskiej desce klozetowej, inne chciałoby opłynąć na jachcie świat i zabrać w ten rejs przyjaciół. Różnimy się marzeniami, ale nie potrzebą miłości, bezpieczeństwa i samorealizacji.

Polecam tę lekturę wszystkim, którzy chcą lepiej zrozumieć dzieci i odnaleźć dziecko w sobie. Jak również młodym czytelnikom, aby zobaczyli, że czasem myślą i czują podobnie.

Justyna Święcicka

Psycholog

A więcej o wydawnictwie Literatura Piętro Wyżej dowiecie się tutaj: https://pietro-wyzej.pl/

9788376726359

Opis

Autor
Barbara Stenka

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: