Pewnego razu w Świnioryjach

  • Autor: Przemysław R. Cichoń
  • ISBN: 9788395015137
  • EAN: 9788395015137
  • Wydawnictwo: Bibliotekarium
  • Wydanie: Rok wydania: 2018, oprawa: broszurowa
  • Strony: Strony: 200, Format: 195x126 mm
Pewnego razu w Świnioryjach to zbiór zazębiających się ze sobą epizodów z życia dwóch nierozłącznych przyjaciół Waldka Paciaji i Mundka Waśki. Każdy z nich ma własne życie i własne kłopoty. Nie przesz
25,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Pewnego razu w Świnioryjach to zbiór zazębiających się ze sobą epizodów z życia dwóch nierozłącznych przyjaciół Waldka Paciaji i Mundka Waśki. Każdy z nich ma własne życie i własne kłopoty. Nie przeszkadza im to przeżywać przygód i borykać się wspólnie z problemami świata w świnioryjskiej skali. Tytułowe Świnioryje to zabita dechami wieś, gdzieś na Mazurach. Czas płynie tam wolniej, a ludzie żyją inaczej, przede wszystkim spokojniej. Aczkolwiek nie do końca... Dwaj główni bohaterowie, co rusz popadają w jakieś tarapaty i doświadczają różnych perypetii. No cóż, takich trzech, jak ich dwóch, to w Świnioryjach nie ma ani jednego. Dzięki temu bawią, śmieszą, czasem zmuszają do refleksji, a nawet potrafią wzruszyć.
Książka ukazała się w serii Rubieże Rzeczywistości. W jej ramach ukazują się książki, których przynależność do gatunku szeroko pojętej fantastyki (SF, fantasy, groza) nie budzi najmniejszych wątpliwości, jak i takie, które tylko muskają gatunek wprowadzając do narracji elementy z poetyki baśniowej, niezwykłej, nierealnej, nierzeczywistej.
Bibliotekarium
9788395015137
Nowy produkt

Opis

Autor
Przemysław R. Cichoń