Zniżka 25%
  • Obniżka
  • Pakiet

Pakiet Niesamowite Przygody Skarpetek 4 części

Pakiet Przygody Skarpetek cz 1-4

Niesamowite Przygody Skarpetek

Czy nie zastanawiało Was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że zniakją, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyńcze. Przynajmniej w domu Małej Be.

Nowe Przygody Skarpetek

Druga część Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek

Banda Czarnej Frotte

Na prośbę fanów Justyna Bednarek napisała kontynuację historii uwielbianych Skarpetek, a Daniel de Latour po raz trzeci tchnął w nie życie swoimi ilustracjami. Jak zawsze, na początku historii naszych bohaterek są zew wolności i marzenia.

Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują!

Detektyw Pinkerton powraca! Bohater znany z Bandy Czarnej Frott" ma odpowiedzialną funkcję

Ten pakiet zawiera

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
31,50 zł
x 1
Nowe przygody skarpetek
30,00 zł
x 1
Banda czarnej frotte
30,00 zł
x 1
Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują! w księgarni
Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują!
30,00 zł
x 1
160,00 zł
120,00 zł

Zamiast 121,50 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h

Pakiet Przygody Skarpetek cz 1-4

  • Autor: Justyna Bednarek
  • Wydawnictwo: PORADNIA K
  • oprawa: twarda

Niesamowite Przygody Skarpetek

Czy nie zastanawiało Was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że zniakją, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyńcze. Przynajmniej w domu Małej Be. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo.

Nowe Przygody Skarpetek

Druga część Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek uhonorowanych w zeszłym roku nominacją do nagrody IBBY, literacką Nagrodą Warszawy i nagrodą Najlepszej Książki Roku w konkursie empiku.
W Nowych przygodach skarpetek przeczytamy między innymi o malinowej skarpetce i dziewczynce, która poleciała w kosmos, o niebieskiej, która została muzą znanej pisarki i czarnej z anilany, która została superbohaterem i pomogła małemu chłopcu.
Zabawne, wzruszające, wspaniałe historie, które z równą przyjemnością czytają dzieci i rodzice.

Banda Czarnej Frotte

Na prośbę fanów Justyna Bednarek napisała kontynuację historii uwielbianych Skarpetek, a Daniel de Latour po raz trzeci tchnął w nie życie swoimi ilustracjami.
Jak zawsze, na początku historii naszych bohaterek są zew wolności i marzenia. Tym razem czarna skarpetka frotte ucieka przez znaną nam dziurę pod pralką, ponieważ obawia się, że może wylądować
w śmieciach. Dostaje się na okręt, gdzie poznaje sympatycznego pająka. Pomaga jej on zdobyć niewielką szalupę, którą nasza bohaterka zamierza opłynąć świat. Zaczyna prowadzić dziennik jak prawdziwy wilk morski. W każdym rozdziale poznaje nowych członków załogi i tak rozpoczyna się historia gangu. Wkrótce w ślad za bandą wyrusza tajemnicza postać
Każdy rozdział to osobna przygoda, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodzianek.
Skarpetki znają i kochają już nie tylko polskie dzieci Pierwsza część - "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" została przetłumaczona na ukraiński, czeski, hiszpański, włoski, rosyjski i grecki. W Polsce tytuł ten zdobył wiele nagród i wyróżnień, a także został lekturą szkolną. Czy tom trzeci też stanie się bestsellerem? Przekonamy się już wkrótce.

Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują!

Detektyw Pinkerton powraca! Bohater znany z Bandy Czarnej Frott" ma odpowiedzialną funkcję - jest futerałem na telefon małej Be. Bardzo sobie ceni tę prestiżową posadę, ale czasami dokucza mu nuda Pewnego razu dzieje się coś niespodziewanego - znika Zbigniew, gadatliwa papuga mieszkająca w antycznej klatce w salonie. Jedynym śladem jest małe zielone piórko na podłodze. Pinkerton z zapałem rozpoczyna śledztwo. Nic się przed nim nie ukryje! Dokąd prowadzi trop?
Kolejna odsłona niesamowitych przygód kultowych już Skarpetek Justyny Bednarek. Cykl książek o odważnych i ciekawych świata tekstylnych bohaterkach stał się prawdziwym fenomenem: pierwsza część zdobyła nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka i Nagrodę Literacką m. st. Warszawy, a także trafiła na listę lektur szkolnych. Skarpetki podbiły już całą Europę - kochają je też czeskie, hiszpańskie, włoskie, greckie, rosyjskie i ukraińskie dzieci. A to jeszcze nie koniec!
PORADNIA K

Opis

Autor
Justyna Bednarek