Zniżka 25%
  • Obniżka
  • Pakiet

Pakiet Niesamowite Przygody Skarpetek + Nowe Przygody Skarpetek + Banda Czarnej Frotte

Pakiet Przygody Skarpetek cz 1-3

Niesamowite Przygody Skarpetek

Czy nie zastanawiało Was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że zniakją, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyńcze. Przynajmniej w domu Małej Be.

Nowe Przygody Skarpetek

Druga część Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek uhonorowanych w zeszłym roku nominacją do nagrody IBBY, literacką Nagrodą Warszawy i nagrodą Najlepszej Książki Roku w konkursie empiku.

Banda Czarnej Frotte

Na prośbę fanów Justyna Bednarek napisała kontynuację historii uwielbianych Skarpetek, a Daniel de Latour po raz trzeci tchnął w nie życie swoimi ilustracjami. Jak zawsze, na początku historii naszych bohaterek są zew wolności i marzenia. Tym razem czarna skarpetka frotte ucieka przez znaną nam dziurę pod pralką..

Ten pakiet zawiera

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek
31,50 zł
x 1
Nowe przygody skarpetek
30,00 zł
x 1
Banda czarnej frotte
30,00 zł
x 1
119,00 zł
89,30 zł

Zamiast 91,51 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h

Pakiet Przygody Skarpetek cz 1-3

  • Autor: Justyna Bednarek
  • Wydawnictwo: PORADNIA K
  • oprawa: twarda

Niesamowite Przygody Skarpetek

Czy nie zastanawiało Was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że zniakją, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyńcze. Przynajmniej w domu Małej Be. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo.

Nowe Przygody Skarpetek

Druga część Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek uhonorowanych w zeszłym roku nominacją do nagrody IBBY, literacką Nagrodą Warszawy i nagrodą Najlepszej Książki Roku w konkursie empiku.
W Nowych przygodach skarpetek przeczytamy między innymi o malinowej skarpetce i dziewczynce, która poleciała w kosmos, o niebieskiej, która została muzą znanej pisarki i czarnej z anilany, która została superbohaterem i pomogła małemu chłopcu.
Zabawne, wzruszające, wspaniałe historie, które z równą przyjemnością czytają dzieci i rodzice.

Banda Czarnej Frotte

Na prośbę fanów Justyna Bednarek napisała kontynuację historii uwielbianych Skarpetek, a Daniel de Latour po raz trzeci tchnął w nie życie swoimi ilustracjami.
Jak zawsze, na początku historii naszych bohaterek są zew wolności i marzenia. Tym razem czarna skarpetka frotte ucieka przez znaną nam dziurę pod pralką, ponieważ obawia się, że może wylądować
w śmieciach. Dostaje się na okręt, gdzie poznaje sympatycznego pająka. Pomaga jej on zdobyć niewielką szalupę, którą nasza bohaterka zamierza opłynąć świat. Zaczyna prowadzić dziennik jak prawdziwy wilk morski. W każdym rozdziale poznaje nowych członków załogi i tak rozpoczyna się historia gangu. Wkrótce w ślad za bandą wyrusza tajemnicza postać
Każdy rozdział to osobna przygoda, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodzianek.
Skarpetki znają i kochają już nie tylko polskie dzieci Pierwsza część - "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" została przetłumaczona na ukraiński, czeski, hiszpański, włoski, rosyjski i grecki. W Polsce tytuł ten zdobył wiele nagród i wyróżnień, a także został lekturą szkolną. Czy tom trzeci też stanie się bestsellerem? Przekonamy się już wkrótce.
PORADNIA K

Opis

Autor
Justyna Bednarek