Zniżka 20%
  • Obniżka

Kęsy Bovska CD

  • Autor: Bovska
  • ISBN: 5903111492724
  • EAN: 5903111492724
  • Wydawnictwo: Agora
  • Wydanie: Rok wydania: 2018, oprawa: etui kartonowe
  • Strony: Format: 14x12,5 cm
KĘSY to płyta wypełniona elektroniką w nietradycyjnym tego słowa znaczeniu. Refreny są proste i chwytliwe, a beaty mocne i bardzo taneczne. Ten album pulsuje energią. Elektryzuje. Taki też jest pierws
44,99 zł
36,00 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
KĘSY to płyta wypełniona elektroniką w nietradycyjnym tego słowa znaczeniu. Refreny są proste i chwytliwe, a beaty mocne i bardzo taneczne. Ten album pulsuje energią. Elektryzuje. Taki też jest pierwszy singiel zapowiadający album, utwór Kimchi. Za produkcję Kęsów odpowiedzialny jest Jan Smoczyński, który wraz z Bovską stworzył muzykę. Teksty, jak zawsze, napisała Bovska. Artystka także zaprojektowała płytę. Okładka powstała we współpracy z Pawłem Nolbertem i fotografem Łukaszem Murgrabia a nawiązuje do ikonicznego obrazu Rene Magrittea pt. Kochankowie. Fotografie Łukasza Murgrabii zostały też wykorzystane w formie wyjątkowych plakatów dołączonych do krążka w wersji fizycznej.
Nowy album Bovskiej to 12 smacznych kęsów w postaci 12 premierowych utworów. Dla tych, którzy kupią album w wersji fizycznej, Bovska ma niespodziankę! Jedna piosenka stanowi bowiem bonus track, który będzie wymagał ściągnięcia poprzez ukryty w pudełku z krążkiem kod QR.
Krążek zawiera również utwór "Na niby pochodzący z filmu Narzeczony na niby. Piosenka doczekała się blisko 2,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube i podbiła ogólnopolskie listy przebojów.
Bovska to artystka o kilku obliczach, przy czym każde z nich jest wyjątkowe: wokalistka, kompozytorka, graficzka, wydawca, scenograf. To artystka kompletna, a towarzysząca jej oprawa wizualna dopracowana jest w każdym najmniejszym szczególe: od konceptualnych wydawnictw, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty. Jedno jest pewne dla niej niemożliwe staje się możliwym.
Agora
5903111492724
Nowy produkt