Zniżka 10%
  • Obniżka

Lego NEXO KNIGHTS 70323 Wulkaniczna kryjówka Jestr

  • Autor: Nexo Knights
  • ISBN: 9+
  • EAN: 5702015591553
  • Wydawnictwo: Lego
  • Wydanie: pudełko,58,2x37,8x8,7 cm
  • Strony: ,1186
Podleć Maczugolotem, strzałami utoruj sobie drogę o biblioteki i odzyskaj magiczne księgi. Wyślij do akcji Axla na odrzutowym wierzchowcu i uważaj, żeby nie dał się złapać w zapadnię z wirującą lawową
549,99 zł
494,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny

  • bezpieczeństwo zakupów bezpieczeństwo zakupów
  • wysyłka już od 6,90zł wysyłka już od 6,90zł
Podleć Maczugolotem, strzałami utoruj sobie drogę o biblioteki i odzyskaj magiczne księgi. Wyślij do akcji Axla na odrzutowym wierzchowcu i uważaj, żeby nie dał się złapać w zapadnię z wirującą lawową paszczą. Na dodatek w powietrzu jest pełno Globlinów! Jestro i jego armia odpoczywają w kwaterach. To świetny moment, żeby wziąć go przez zaskoczenie. Nie daj mu uciec na odłączanym tronie! W zestawie skanowalne tarcze 6 mocy NEXO: Błyskowe działo, Tornado ognia, Ściana, Bananowa bomba, Dżunglowy smok i Powietrzny wir.
Zestaw zawiera 10 minifigurek: Jestro, bibliotekarz, Lavaria, 2 Popielnych Wojowników, 2 biegaczy, Axl, Macy Halbert i Lance Richmond.
W zestawie znajdziesz wulkaniczne gniazdo Jestro, Maczugolot Macy'ego oraz odrzutowego wierzchowca Axla.
Wulkaniczne gniazdo ma odłączany tron, miotacz dysków w specjalnym mocowaniu, pułapkę skrywającą wirującą lawową paszczę, klatkę schodową z piłą, która zatrzymuje rycerzy na schodach, bibliotekę z 2 księgami zaklęć, celę z zapadającą się ścianą, magazyn broni, skarbiec, sypialnię z łóżkiem, łazienkę z wanną, a także kuchnię z kurczakiem i bananem.
Maczugolot ma miotacz kulek i 2 wyrzutnie pocisków.
Aktywuj pułapkę w wulkanicznym gnieździe, a potem obróć rączkę, tak aby ofiara wpadła prosto w wirującą lawową paszczę.
Zatrzymaj rycerzy wspinających się przez klatkę schodową! Zakręć zębatką, a ostrze piły zacznie się obracać.
Pociągnij za dźwignię w celi i przewróć ścianę.
Wystrzel z miotacza kulek i wyrzutni pocisków w Maczugolocie Macy'ego i postaraj się trafić w element o kształcie tarczy, który znajduje się w bibliotece, aby włączyć funkcję eksplozji. Gotowe? Łap księgi i w nogi!
W zestawie jest także Księga Zniszczenia i Księga Zemsty.
Zestaw zawiera broń: 2 magiczne różdżki Jestro, topór Axla, fotonową maczugę Macy'ego, lancę NEXO Lance'a, 2 włócznie Popielnych Wojowników, 2 miecze Lavarii, topór biegacza, miecz oraz 2 sztuki broni do zbudowania umieszczone w zbrojowni.
Dostępne akcesoria to hełm i tarcza Axla, hełm, tarcza i zbroja NEXO Macy'ego, hełm, tarcza i zbroja NEXO Lance'a, a także szczur, żaba, kurczak, pająk, banan, 2 złote kielichy i kocioł.
Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat.
Pobierz darmową aplikację LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0 na smartfon lub tablet. Zanim połączysz się z Internetem, spytaj o zgodę rodziców lub opiekunów.
Zeskanuj tarcze dla każdej z 6 mocy NEXO (Błyskowe działo, Tornado ognia, Ściana, Bananowa bomba, Dżunglowy smok i Powietrzny wir),aby zyskać dodatkowe możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™!
Swoje ulubione postacie NEXO KNIGHTS™ znajdziesz na kanale Cartoon Network.
Wymiary wulkanicznego gniazda Jestro: ok. 33 cm wysokości, 41 cm szerokości i 28 cm głębokości.
Wymiary Maczugolotu Macy'ego: ok. 12 cm wysokości, 17 cm długości i 12 cm szerokości.
Odrzutowy wierzchowiec Axla ma ok. 4 cm wysokości, 9 cm długości i 5 cm szerokości.
Lego
5702015591553
Nowy produkt

Opis

Autor
Nexo Knights