Zniżka 10%
  • Obniżka

Lego NINJAGO 70677 Perła lądu

  • Autor:
  • ISBN: 9+
  • EAN: 5702016365542
  • Wydawnictwo: Lego
  • Wydanie: pudełko,58x38x9 cm
  • Strony:
- W zestawie dziewięć minifigurek LEGO(R) NINJAGO(R) (nowości na czerwiec 2019 r.): ninja Wu, Kaia, Jaya, Nyi i Cole'a FS (Zakazane Spinjitzu), a także Aspheera, Char, płomienny niszczyciel i płomienn
569,99 zł
513,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

- W zestawie dziewięć minifigurek LEGO(R) NINJAGO(R) (nowości na czerwiec 2019 r.): ninja Wu, Kaia, Jaya, Nyi i Cole'a FS (Zakazane Spinjitzu), a także Aspheera, Char, płomienny niszczyciel i płomienny pogromca.
- Wóz ninja Perła Lądu ma koła ze złotymi felgami i funkcją kierowania, dwa złote ostrza w kształcie szurikenów, odczepianą lotnię, obracającą się i strzelającą armatę, wysuwane sprężynowe działko oraz dwa żagle z materiału z nadrukiem (jeden z nich jest na odczepianej lotni). W szczegółowym wnętrzu znajduje się kokpit dla dwóch minifigurek, dojo z dwoma stojakami na broń, zbudowany z klocków automat do gry, czajniczek oraz otwierany tylny schowek na małego quada.
- Odczepiana lotnia ma otwierany kokpit dla dwóch minifigurek, dwa miotacze klocków oraz rozkładane dopalacze.
- Quad ma siedzenie dla minifigurki.
- Za pomocą przełącznika z tyłu wozu można obracać koła i kierować Perłą Lądu.
- Podczas jazdy ostrza w kształcie szurikenów obracają się automatycznie.
- Broń w zestawie: srebrna katana i złota katana Kaia, srebrne nunczako i złote nunczako Jaya, srebrna katana i złota włócznia Nyi, kij bo Wu, wężowe berło Chara, szabla płomiennego niszczyciela oraz miecz płomiennego pogromcy.
- Akcesoria w zestawie: uchwyty na katany Kaia, Jaya i Nyi, kaptur silniejszego Cole'a FS i jego spinner tornado (nowość na czerwiec 2019 r.), peleryna Wu (nowość na czerwiec 2019 r.), zwój Zakazanego Spinjitzu Aspheery, wężowe zbroje i tarcze Aspheery i płomiennego niszczyciela oraz tarcza płomiennego pogromcy.
- Wóz ninja dla dzieci, które chcą odegrać emocjonujące sceny akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO(R).
- Pojazd ninja Perła Lądu ma ok. 22 cm wysokości, 50 cm długości i 18 cm szerokości.
- Odczepiana lotnia ma ok. 13 cm wysokości, 31 cm długości i 30 cm szerokości.
Lego
5702016365542
Nowy produkt