Zniżka 25%
  • Obniżka

Banda czarnej frotte

  • Autor: Justyna Bednarek
  • ISBN: 9788366005358
  • EAN: 9788366005358
  • Wydawnictwo: PORADNIA K
  • Wydanie: Rok wydania: 2019, oprawa: twarda
  • Strony: Strony: 168, Format: 17x24 cm
Na prośbę fanów Justyna Bednarek napisała kontynuację historii uwielbianych Skarpetek, a Daniel de Latour po raz trzeci tchnął w nie życie swoimi ilustracjami. Jak zawsze, na początku historii naszych bohaterek są zew wolności i marzenia. Tym razem czarna skarpetka frotte ucieka przez znaną nam dziurę pod pralką, ponieważ obawia się, że może wylądować w śmieciach. Dostaje się na okręt, gdzie poznaje sympatycznego pająka. Pomaga jej on zdobyć niewielką szalupę, którą nasza bohaterka zamierza opłynąć świat. Zaczyna prowadzić dziennik jak prawdziwy wilk morski.
39,99 zł
30,00 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
Na prośbę fanów Justyna Bednarek napisała kontynuację historii uwielbianych Skarpetek, a Daniel de Latour po raz trzeci tchnął w nie życie swoimi ilustracjami.
Jak zawsze, na początku historii naszych bohaterek są zew wolności i marzenia. Tym razem czarna skarpetka frotte ucieka przez znaną nam dziurę pod pralką, ponieważ obawia się, że może wylądować
w śmieciach. Dostaje się na okręt, gdzie poznaje sympatycznego pająka. Pomaga jej on zdobyć niewielką szalupę, którą nasza bohaterka zamierza opłynąć świat. Zaczyna prowadzić dziennik jak prawdziwy wilk morski. W każdym rozdziale poznaje nowych członków załogi i tak rozpoczyna się historia gangu. Wkrótce w ślad za bandą wyrusza tajemnicza postać
Każdy rozdział to osobna przygoda, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodzianek.
Skarpetki znają i kochają już nie tylko polskie dzieci Pierwsza część - "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" została przetłumaczona na ukraiński, czeski, hiszpański, włoski, rosyjski i grecki. W Polsce tytuł ten zdobył wiele nagród i wyróżnień, a także został lekturą szkolną. Czy tom trzeci też stanie się bestsellerem? Przekonamy się już wkrótce.
PORADNIA K
9788366005358
Nowy produkt