Zniżka 25%
  • Obniżka

Mężczyzna od A do Z. wyd. 2011

  • Autor: Piotr Mart
  • ISBN: 9788324631483
  • EAN: 9788324631483
  • Wydawnictwo: Sensus
  • Wydanie: Rok wydania: 2011, oprawa broszurowa
  • Strony: Strony: 272, Format: 14,8x21 cm
Najprawdopodobniej najlepszy poradnik o mężczyznach, napisany przez faceta z myślą o kobietach! Uwodzenie poprzez mimikę, ruch i dotyk Sztuka perfekcyjnej komunikacji z mężczyzną Mistrzowskie zrozumie
39,00 zł
29,30 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Najprawdopodobniej najlepszy poradnik o mężczyznach, napisany przez faceta z myślą o kobietach! Uwodzenie poprzez mimikę, ruch i dotyk Sztuka perfekcyjnej komunikacji z mężczyzną Mistrzowskie zrozumienie męskich emocji Postępowanie z trudnymi mężczyznami Seks i erotyzm - cała prawda o męskich potrzebachFacet, jaki jest, każdy widzi
Czy zrozumienie mężczyzny rzeczywiście jest Ci potrzebne do szczęścia Zresztą czego tu nie rozumieć Nic nadzwyczajnego - chodząca góra mięśni, głowa w chmurach, przepełniona nieustającymi myślami o seksie, a pod względem emocjonalnym wieczne dziecko...STOP! Drogie koleżanki, posługiwanie się stereotypami to droga donikąd!
Chcesz wiedzieć, co NAPRAWDĘ działa na mężczyzn Masz ochotę nauczyć się ich uwodzić, rozkochiwać w sobie, sprawiać, by jedli Ci z ręki Po przeczytaniu tej książki poczujesz się tak, jakby ktoś wreszcie zdjął Ci klapki z oczu. Zobaczysz męski świat w zupełnie nowym świetle. Dowiesz się też, jak przejąć pełną kontrolę nad swoim związkiem. Już nigdy nie będziesz musiała głowić się, o co chodzi Twojemu partnerowi! To książka, na którą czekałaś całe życie!
...i nie ma w tym cienia przesady. To poradnik z prawdziwego zdarzenia, zdradzający sekrety męskiej natury, które Cię zaskoczą, a czasem i zaszokują. Pozwoli Ci zrozumieć mężczyznę, jego zachowania, oczekiwania i potrzeby. Kryje w sobie jeszcze jedną słodką tajemnicę: Da Ci coś, czego nie znajdziesz w innych poradnikach!

Sprawi, że lepiej zrozumiesz samą siebie, rozwiniesz swoją kobiecość, nabierzesz pewności siebie i zaczniesz być postrzegana jako fascynująca, godna pożądania i piękna - bez względu na wiek czy wygląd! Tysiące zachwyconych kobiet, które przeczytały pierwsze wydanie książki, nie mogą się mylić!
Sensus
9788324631483
Nowy produkt

Opis

Autor
Piotr Mart