Jezu, ratuj!

  • Autor: Joanna Bątkiewicz-Brożek
  • ISBN: 9788366407435
  • EAN: 9788366407435
  • Wydawnictwo: Esprit
  • Wydanie: Rok wydania: 2020, oprawa: broszurowa
  • Strony: Strony: 336, Format: 205x145 mm
Od kiedy lepiej poznaliśmy życie i cuda autora potężnej modlitwy Jezu, Ty się tym zajmij! zastawiamy się, w jaki sposób ten skromny i kruchy fizycznie kapłan znosił codzienne krzyże oraz liczne zniewa
34,90 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
Od kiedy lepiej poznaliśmy życie i cuda autora potężnej modlitwy Jezu, Ty się tym zajmij! zastawiamy się, w jaki sposób ten skromny i kruchy fizycznie kapłan znosił codzienne krzyże oraz liczne zniewagi i cierpienia.

W najnowszej książce Joanna Bątkiewicz-Brożek, autorka bestsellerowej biografii ks. Dolindo, odnosząc się do modlitwy Jezu, Ty się tym zajmij zastanawia się, w jaki sposób mistyk z Neapolu za pomocą aktu zawierzenia pokonywał kolejne trudności w swoim życiu. Odwołując się do jego życia oraz licznych świadectw przypomina, że tylko przylgnięcie do Jezusa jest jedyną drogą ratunku podczas szalejących wokół burz. Jak więc tego dokonać? Jak modlić się, by doświadczyć łask, którymi obdarzony został sam ks. Dolindo?


Joanna Bątkiewicz-Brożek ur. w 1976 r., żona Grzegorza, mama Basi, Eli i Wojtka. Ukończyła filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia podyplomowe z teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego oraz Studium postulatorskie przy Kongregacji ds. Świętych w Rzymie; współpracuje z waty- kańskim portalem Vatican Insider; autorka pierwszej biografii o. Dolindo, Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda nagrodzonej Feniksem w 2018 r. Od kilku lat bada życie Sługi Bożego z Neapolu; z misjonarzami św. Wincentego a Paulo współprowadzi też rekolekcje z duchowością o. Dolindo dla kapłanów oraz świeckich, wspólnot i parafii.
Esprit
9788366407435
Nowy produkt

Opis

Autor
Joanna Bątkiewicz-Brożek