LEXICUS Słownik prawniczy i ekonomiczny pol-ang

  • Autor: Praca zbiorowa
  • ISBN: 9788364051074
  • EAN: 9788364051074
  • Wydawnictwo: Level Trading
  • Wydanie: Rok wydania: 2014, oprawa: broszurowa
  • Strony: Strony: 664, Format: 14,5x21 cm
Niniejszy słownik stanowi wyjątkową publikację na polskim rynku wydawniczym, jest bowiem największym z dotychczas opublikowanych, polsko-angielskim zbiorem haseł z zakresu prawa administracyjnego, cyw
84,00 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
Niniejszy słownik stanowi wyjątkową publikację na polskim rynku wydawniczym, jest bowiem największym z dotychczas opublikowanych, polsko-angielskim zbiorem haseł z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego i karnego, ekonomii, finansów, bankowości, obrotu giełdowego, marketingu, ubezpieczeń, informatyki, statystyki, transportu oraz terminów związanych z Unią Europejską, zawierającym także nazwy unijnych instytucji i programów. Opracowanie uwzględnia różnice pomiędzy brytyjskim i amerykańskim słownictwem.
Całość liczy około 48000 uporządkowanych alfabetycznie haseł i jest niezbędnym źródłem trudnego i specyficznego języka jakim jest angielski język prawniczy i gospodarczy, stanowi także znakomite narzędzie dla tłumaczy oraz osób zajmujących się pisaniem i tworzeniem pism urzędowych w firmach i instytucjach.
Największy dotychczas wydany w Polsce polsko-angielski zbiór haseł, zwrotów i zdań niezbędnych w posługiwaniu się językiem angielskim w zakresie prawa, gospodarki, ekonomii, polityki, Unii Europejskiej, marketingu i biznesu.
Około 48000 zaktualizowanych haseł z różnych dziedzin prawa i gospodarki.
Znakomite narzędzie dla tłumaczy angielskiego języka prawniczego i gospodarczego.
Publikacja adresowana do tłumaczy, pracowników kancelarii prawniczych, przedsiębiorców, nauczycieli specjalistycznego języka angielskiego, studentów filologii, prawa i ekonomii.
Level Trading
9788364051074
Nowy produkt

Opis

Autor
praca zbiorowa