Zniżka 8,96 zł
  • Obniżka
  • Pakiet

Bjorn Syn burzy, Bjorn Kruki Odyna - pakiet

Pakiet książek: Bjørn. Syn burzy + Bjørn. Kruki Odyna 

Ten pakiet zawiera

Bjorn Syn burzy w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Bjorn Syn burzy
24,40 zł
x 1
BJORN Kruki Odyna w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
BJORN Kruki Odyna
24,40 zł
x 1
48,86 zł
39,90 zł

Zamiast 48,86 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h

Pakiet książek: Bjørn. Syn burzy + Bjørn. Kruki Odyna 

Bjørn. Syn burzy  Paweł Wakuła 

Ruiny klasztoru na wyspie Lindisfarne skrywają groźną tajemnicę. Król Knut Wielki każe zamieszkać w nich garstce mnichów, a niedługo potem przysyła na Świętą Wyspę tajemniczego więźnia. Opat klasztoru, wielebny Brendan z Corku, staje przed trudnym zadaniem. Musi rozwiązać zagadkę godną Odyna, ustrzec swoich współbraci przed niebezpieczeństwem, a „gościa” przed ludźmi, którzy usiłują go zamordować.

Bjørn – Syn burzy to opowieść o początkach państwa Polan i o bohaterach znanych ze skandynawskich sag. Losy Świętosławy, Bolesława Chrobrego i Bjørna Stenskalle na zawsze złączyło przeznaczenie. Nici splątane przez Norny może przeciąć tylko miecz.

Przeczytaj też drugą część sagi - Bjorn. Kruki Odyna

„Bjørn – syn burzy” to powieść z wciągającą, wielowątkową akcją, intrygującymi bohaterami, a także przekonująco i barwnie nakreślonym obrazem średniowiecznego świata. Paweł Wakuła tam gdzie trzeba popuszcza wodzy fantazji, ale jednocześnie stara się wiernie oddawać historyczne realia. W efekcie powstała książka, która może zainteresować zarówno młodzież, jak i dorosłych czytelników, nawet jeśli ci ostatni podczas lektury mogą mieć pewne skojarzenia z „Imieniem róży”.

fragm.recenzji portalu Esensja.pl

Bjørn. Kruki Odyna  Paweł Wakuła 

Bjørn Stenskalle wspomina swoją burzliwą młodość: powrót z niewoli do kraju Polan, przyjaźń z Olafem Tryggvasonem, podróż do pirackiego gniazda Jomsborga i wyprawę księcia Włodzimierza po kijowski tron.

Tymczasem spokój mnichów zamieszkujących Lindisfarne zakłóca krwawa wróżda, którą w Northumbrii toczą dwa zwaśnione rody. Na Świętej Wyspie pojawia się nowy więzień, a wielebny Brendan z Corku staje przed trudnym wyborem: czy życie jednego człowieka jest warte istnienia całej wspólnoty?

Bjørn – Kruki Odyna to opowieść o początkach państwa Polan i o bohaterach znanych ze skandynawskich sag. Losy Świętosławy, Bolesława Chrobrego i Bjorna Stenskalle na zawsze złączyło przeznaczenie. Nici splątane przez Norny może przeciąć tylko miecz.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: