Zniżka 30%
  • Obniżka

PAKIET Michał Tombak 4 książki KOLEKCJA KOMPLET

PAKIET 4 KSIĄŻEK - Tombak:

Czy można żyć 150 lat?

Droga do zdrowia

Jak żyć długo i zdrowo

Uleczyć nieuleczalne część 1

Autor: Michał Tombak

Wydawca: Firma Księgarska Serwis

Liczba stron: 284 + 280 + 228 + 184

Rok wydania: 2015

Oprawa: Miękka

Waga: 1,15 kg

Stan: Nowa

165,50 zł
115,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny


1. Czy można żyć 150 lat? - najnowsze wydanie

"Nasz Czas" to coś na co pozornie nie mamy wpływu, ale... Pomyślmy... Wielu ludzi przeżywa mniej niż połowę czasu danego przez naturę, choruje, przedwcześnie się starzeje. Czy można żyć 150 lat? Odpowiedź na to pytanie i sposób na zachowanie młodości i zdrowia na długie lata znajdziecie w tej książce

2. Droga do zdrowia - najnowsze wydanie

Na nasze zdrowie, tak jak na trapiące nas choroby pracujemy latami. Ta właśnie filozofia jest motywem przewodnim książki. Autor wyraźnie zaznacza, że zdrowie to ścisły związek tego co jemy, z tym jak oddychamy, jak dbamy o nasze ciało i psychikę. Przepisy autora umożliwiają poprawę zdrowia przez wykorzystanie naturalnych, łatwo dostępnych składników, bez tak charakterystycznego dzisiaj arsenału chemicznego..

3. Jak żyć długo i zdrowo - najnowsze wydanie

O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty, natrętnie reklamowane sposoby odchudzania i odmładzania. Wszystkich się w ten sposób łudzi, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka. Tymczasem na nasze zdrowie, tak jak na trapiące nas choroby pracujemy latami. Pełnia zdrowia to nie cudowne środki uzdrawiające, odmładzające lub odchudzające ale życie w rytmie natury (od wydawcy). W książce znajdziemy tematy: Czy można żyć 150 lat? Zdrowy kręgosłup Oddech jak życie, Woda - trucizna czy lekarstwo Zdrowe odżywianie Oczyszczanie organizmu Radość na starość oraz wiele innych.

4. Uleczyć nieuleczalnie część 1 - najnowsze wydanie

"...My i tylko my odpowiadamy za nasze bóle i choroby, za nasze przedwczesne starzenie się. Żyjemy nieprawidłowo. Sami obniżamy poziom swoich sił życiowych... Nieuporządkowany tryb życia - oto główna przyczyna przedwczesnego starzenia się i chorób"

Serwis Galaktyka

Opis

oprawa
miekka

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: