Zniżka 30%
  • Obniżka
  • Pakiet

Tercet prowincjonalny, Z punktu widzenia kota, Piąta z kwartetu - pakiet

Pakiet trzech książek: 

Z punktu widzenia kota Anna Onichimowska 

Tercet prowincjonalny  Katarzyna Ryrych 

Piąta z kwartetu  Dorota Combrzyńska-Nogala 

Ten pakiet zawiera

Tercet prowincjonalny w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Tercet prowincjonalny
20,90 zł
x 1
Z punktu widzenia kota w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Z punktu widzenia kota
20,90 zł
x 1
Piąta z kwartetu w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Piąta z kwartetu
20,90 zł
x 1
57,00 zł
39,90 zł

Zamiast 62,79 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h

Pakiet trzech książek: 

Z punktu widzenia kota Anna Onichimowska 

Lato w Toskanii. Piękna posiadłość staje się na kilka tygodni wspólną siedzibą atrakcyjnej malarki i małżeństwa z Florencji. Mimo różnicy charakterów i upodobań, wszystko miałoby szansę ułożyć się nieźle, gdyby nie kot Albert, uważający się – i nie bez racji – za prawowitego właściciela willi z basenem. „Najeźdźcy”, którzy próbują podporządkować sobie kota, są na straconej pozycji.

Jeśli lubicie romanse, ta książka jest na pewno dla Was! Jeśli gustujecie w kryminałach – to jest to! Jeśli potrzebujecie się pośmiać i nie macie z czego – przeczytajcie Kota. A jeśli jesteście zgorzkniałymi ponurakami, którzy nie znoszą słońca, pięknych kobiet i zwariowanych historii – zawsze macie szansę na zmianę, bo podobno nigdy nie jest za późno!

Tercet prowincjonalny  Katarzyna Ryrych 

Troje ludzi, których – mogłoby się wydawać – dzieli wszystko. Troje outsiderów – z wyboru lub z konieczności. Troje przeciw światu.

Emerytowana nauczycielka historii, która postanawia rozpocząć zupełnie inne życie z dala od wszystkich i wszystkiego, co do tej pory stanowiło jej codzienność. Niedoszła morderczyni, której obca jest skrucha. Były alkoholik, który nie został księdzem. Miasteczko, które jak wampir wysysa ludzi, podzielone na tych co „za” i tych, co „przeciw”.

Tu można tylko poddać się… lub przeżyć.

Piąta z kwartetu  Dorota Combrzyńska-Nogala 

Miejski survival w powieści nagrodzonej w Łódzkim Konkursie Literackim im. Władysława Reymonta.

Rozchwiana emocjonalnie, niedojrzała do roli matki Mariolka goni za miłością u boku kolejnego nieodpowiedzialnego osobnika. Jej córka Kasia przejmuje rolę opiekunki swojego dziwnego przyrodniego brata. Kolejne etapy życia bohaterów są ściśle związane z miastem, którego wielokulturowość jest jeszcze obecna w przestrzeni i życiorysach mieszkańców.

Łódź w 2018 roku zdobyła prestiżowe wyróżnienie brytyjskiego przewodnika turystycznego Lonely Planet i naprawdę warto ją zwiedzać śladami bohaterów, a nawet spróbować odnaleźć ich w tajemniczych zakamarkach, labiryntach ulic, kamienic, pałaców… szukać znaków przeszłości i podziwiać rewitalizowane miejsca.Zobacz także