Zniżka 22,89 zł
  • Obniżka
  • Pakiet

Zachmurzenie umiarkowane, Tercet prowincjonalny, Z punktu widzenia kota - pakiet

Pakiet trzech świetnych powieści obyczajowych! 

Ten pakiet zawiera

Tercet prowincjonalny w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Tercet prowincjonalny
20,90 zł
x 1
Z punktu widzenia kota w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Z punktu widzenia kota
20,90 zł
x 1
Zachmurzenie umiarkowane w księgarni MinisterstwoKsiazki.pl
Zachmurzenie umiarkowane
20,90 zł
x 1
62,79 zł
39,90 zł

Zamiast 62,79 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h

Pakiet trzech książek:

 

Zachmurzenie umiarkowane   Barbara Kosmowska 

W sylwestrowy wieczór emerytowany weterynarz, Karol Polny, po angielsku wychodzi z domu, zostawiając w nim ukochane drzewka bonsai, nową sofę, stare wędki, a przede wszystkim Różę, swoją wieloletnią żonę, redaktorkę kiepskich romansów.

Co kryje się za decyzją męża, który zamienia słoneczne mieszkanie na stary domek w ogródkach działkowych? I czy Róża kiedykolwiek zaakceptuje fakt, że została rzucona… dla nikogo?

 

Wspólne życie z narastającymi pretensjami, niezrozumieniem i obcością w końcu przynosi krach na małżeńskiej giełdzie. Czy uda się zniwelować skutki uczuciowej zapaści?
Niebanalna historia rozpisana na kilka głosów. Każdy ma przecież swoje racje. A może czas na wspólne wnioski? Zachmurzenie umiarkowane to jeszcze nie dramat, zawsze może się rozpogodzić. Wszystko zależy od wewnętrznej pogody ducha.

 

Tercet prowincjonalny  Katarzyna Ryrych 

 

Troje ludzi, których – mogłoby się wydawać – dzieli wszystko. Troje outsiderów – z wyboru lub z konieczności. Troje przeciw światu.

Emerytowana nauczycielka historii, która postanawia rozpocząć zupełnie inne życie z dala od wszystkich i wszystkiego, co do tej pory stanowiło jej codzienność. Niedoszła morderczyni, której obca jest skrucha. Były alkoholik, który nie został księdzem. Miasteczko, które jak wampir wysysa ludzi, podzielone na tych co „za” i tych, co „przeciw”.

Tu można tylko poddać się… lub przeżyć.Z punktu widzenia kota  Anna Onichimowska 

Lato w Toskanii. Piękna posiadłość staje się na kilka tygodni wspólną siedzibą atrakcyjnej malarki i małżeństwa z Florencji. Mimo różnicy charakterów i upodobań, wszystko miałoby szansę ułożyć się nieźle, gdyby nie kot Albert, uważający się – i nie bez racji – za prawowitego właściciela willi z basenem. „Najeźdźcy”, którzy próbują podporządkować sobie kota, są na straconej pozycji.

Jeśli lubicie romanse, ta książka jest na pewno dla Was! Jeśli gustujecie w kryminałach – to jest to! Jeśli potrzebujecie się pośmiać i nie macie z czego – przeczytajcie Kota. A jeśli jesteście zgorzkniałymi ponurakami, którzy nie znoszą słońca, pięknych kobiet i zwariowanych historii – zawsze macie szansę na zmianę, bo podobno nigdy nie jest za późno!

Zobacz także