Zniżka 10%
  • Obniżka

Lego TECHNIC 42080 Maszyna leśna 2w1

  • Autor:
  • ISBN: 10+
  • EAN: 5702016116984
  • Wydawnictwo: Lego
  • Wydanie: pudełko,48x38x7 cm
  • Strony:
Ciesz się satysfakcją z budowania i zabawy, jaką zapewnia zestaw LEGO(R) Technic 42080 Maszyna leśna. Ta szczegółowa replika prawdziwej maszyny wyposażona jest w mnóstwo realistycznych funkcji: działa
599,99 zł
540,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Ciesz się satysfakcją z budowania i zabawy, jaką zapewnia zestaw LEGO(R) Technic 42080 Maszyna leśna. Ta szczegółowa replika prawdziwej maszyny wyposażona jest w mnóstwo realistycznych funkcji: działające zawieszenie, przegubowy układ kierowniczy oraz wielokierunkową głowicę harwesterową z obrotowym ostrzem do ścinania drzew. Włącz dołączony silnik LEGO Power Functions, by uruchomić zaawansowany system pneumatyczny do obsługi zmechanizowanego wysięgnika i chwytaka. Kabinę kierowcy możesz obrócić, by umożliwić przesuwanie wysięgnika pod kątem większym niż 180. Ten zaawansowany zestaw konstrukcyjny 2 w 1 zawiera dwa pnie drzew do zbudowania. Można go też przerobić na wytrzymałą ładowarkę do drewna.
- W komplecie silnik LEGO(R) Power Functions i zaawansowany system pneumatyczny do poruszania zmechanizowanym wysięgnikiem i chwytakiem.
- Pojazd ma przegubowy układ kierowniczy, działające zawieszenie, wielokierunkową głowicę harwesterową z obrotowym ostrzem do ścinania drzew oraz dużą obrotową kabinę kierowcy.
- Otwórz przyczepę, by dostać się do dużego silnika LEGO(R) Power Functions.
- Włącz zaawansowany system pneumatyczny obsługujący wysięgnik i chwytak, by podnieść pnie drzew. Potem obróć kabinę kierowcy, by nie ograniczać swoich ruchów do 180.
- Model zbudowany jest z zielonych, białych, czarnych, szarych, czerwonych i żółtych klocków.
- Ten zestaw LEGO(R) Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.
- Model typu 2 w 1: można go przebudować na ładowarkę do drewna.
- Maszyna leśna ze złożonym wysięgnikiem ma ok. 18 cm wysokości, 35 cm długości i 13 cm szerokości.
- Ładowarka do drewna ma ok. 17 cm wysokości, 35 cm długości i 13 cm szerokości.
Lego
5702016116984
Nowy produkt