Zniżka 10%
  • Obniżka

Lego TECHNIC 42083 Bugatti Chiron

  • Autor:
  • ISBN: 16+
  • EAN: 5702016116977
  • Wydawnictwo: Lego
  • Wydanie: pudełko,57x38x15 cm
  • Strony:
Poznaj doskonałą inżynierię w zaawansowanym zestawie konstrukcyjnym LEGO(R) Technic 42083 Bugatti Chiron. Ekskluzywny model stworzony we współpracy z Bugatti Automobiles S.A.S odzwierciedla kwintesenc
1 699,99 zł
1 530,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Poznaj doskonałą inżynierię w zaawansowanym zestawie konstrukcyjnym LEGO(R) Technic 42083 Bugatti Chiron. Ekskluzywny model stworzony we współpracy z Bugatti Automobiles S.A.S odzwierciedla kwintesencję tego markowego supersamochodu: lśniące, aerodynamiczne nadwozie, felgi z logo i szprychami na niskoprofilowych oponach oraz szczegółowe tarcze hamulcowe. W otwieranej kabinie znajduje się 8-biegowa skrzynia biegów Technic wyposażona w ruchome łopatki oraz kierownica z symbolem Bugatti. Włóż specjalny klucz do stacyjki, by zmienić pozycję aktywnego tylnego spojlera i umożliwić rozwijanie większej prędkości. Pod tylną klapą możesz rzucić okiem na szczegółowy silnik W16 z ruchomymi tłokami, a pod maską znajdziesz niepowtarzalny numer seryjny i niewielki schowek na stylową torbę podróżną Bugatti. Model w skali 1:8 odznacza się klasyczną kolorystyką w dwóch odcieniach niebieskiego charakterystycznego koloru marki Bugatti a zestaw naklejek zapewnia mu dodatkowe szczegóły. Zestaw dostarczany jest w wysokiej klasy pudełku zawierającym kolekcjonerską broszurę z wyczerpującymi instrukcjami budowania.
- Ekskluzywna replika LEGO(R) w skali 1:8 samochodu Bugatti Chiron z bogactwem luksusowych funkcji, takich jak aerodynamiczne nadwozie, aktywny tylny spojler, felgi z logo i szprychami na niskoprofilowych oponach, szczegółowe tarcze hamulcowe oraz silnik W16 z ruchomymi tłokami.
- Po otwarciu drzwi odkryjesz szczegółową kabinę z 8-biegową skrzynią biegów LEGO(R) Technic wyposażoną w ruchome łopatki, a także kierownicę z symbolem Bugatti.
- Włóż specjalny klucz do stacyjki, by zmienić pozycję aktywnego tylnego spojlera i umożliwić rozwijanie większej prędkości.
- Pod maską znajdziesz niewielki schowek na stylową torbę podróżną Bugatti.
- Obejrzyj szczegółowy silnik W16 z ruchomymi tłokami.
- Samochód ma pod maską niepowtarzalny numer seryjny.
- Model odznacza się klasyczną kolorystyką w dwóch odcieniach niebieskiego charakterystycznego koloru marki Bugatti a zestaw naklejek zapewnia mu dodatkowe szczegóły.
- Model dostarczany w wysokiej klasy pudełku.
- W komplecie kolekcjonerska broszura z wyczerpującymi instrukcjami budowania.
- Ten model LEGO(R) Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.
- Zestaw składa się z 3599 klocków.
- Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 16 lat.
- Bugatti Chiron ma ok. 14 cm wysokości, 56 cm długości i 25 cm szerokości.
Lego
5702016116977
Nowy produkt