Zniżka 30%
  • Obniżka

Czego chcą psy

  • Autor: Arden Moore
  • ISBN: 9788375795585
  • EAN: 9788375795585
  • Wydawnictwo: Galaktyka
  • Wydanie: Rok wydania: 2016, oprawa: broszurowa
  • Strony: Strony: 192, Format: 17x23 cm
Arden Moore interpretuje postawy, ekspresje emocjonalne, dźwięki i zachowania psów wszelkich rozmiarów, w każdym wieku i każdej rasy. Z książki dowiesz się, co twój pupil chce powiedzieć, gdy cofa usz
44,90 zł
31,40 zł

  • wysyłka w 24-48h wysyłka w 24-48h
Arden Moore interpretuje postawy, ekspresje emocjonalne, dźwięki i zachowania psów wszelkich rozmiarów, w każdym wieku i każdej rasy. Z książki dowiesz się, co twój pupil chce powiedzieć, gdy cofa uszy, uporczywie szczeka lub podgryza cię w kostki. Odkryjesz również, dlaczego zachowuje się lub wokalizuje w dany sposób oraz jak powinieneś na to zareagować, by przyuczać psa do dobrych manier i zapewnić mu zdrowie. Każdemu ze 100 opisanych tu przypadków towarzyszy zdjęcie oraz wyjaśnienie, dlaczego pies tak postępuje i co chce ci w ten sposób przekazać.
W Uwagach weterynarza objaśnione są przyczyny medyczne danego zachowania, a informacja o rasach dodatkowo rzuca światło na genetyczne predyspozycje do niego.

W pracy trenera i behawiorysty często spotykam się z pytaniem o znaczenie takiego lub innego zachowania psa. Zazwyczaj odpowiadam, że nikt jeszcze z psem wywiadu nie przeprowadził i możemy się tego jedynie domyślać. Po lekturze Czego chcą psy zaczynam podejrzewać, że Arden Moore ta sztuka się jednak udała. Gorąco polecam tę książkę wszystkim dociekliwym miłośnikom tych zwierząt oraz specjalistom, którzy szukają kompleksowego opracowania o języku ciała psów.
Jacek Gałuszka, behawiorysta, trener, autor książek o szkoleniu psów

Specjalistka od komunikacji Arden Moore porządkuje wiedzę na temat psiej mowy ciała, klasyfikuje zachowania i postawy, wyjaśnia, jak należy je rozumieć. To szczególny słownik, który pozwoli nam lepiej poznać naszych ulubieńców i stworzyć z nimi głęboką, zdrową relację. Zadbajmy, by zawsze mieć go pod ręką.
Katarzyna Rygiel, miesięcznik Przyjaciel Pies
Galaktyka
9788375795585
Nowy produkt

Opis

Autor
Arden Moore